Turgut İlköğretim Okulu Bilgileri Yunak Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Turgut İlköğretim Okulu Hakkında - Turgutİlköğretim Okulu Tanıtım - Turgut İlköğretim Okulu Resimleri - Turgut İlköğretim Okulu İletişim

Turgut İlköğretim Okulu Konya Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Turgut İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Turgut İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Turgut İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Turgut İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turgut İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Turgut İlköğretim Okulu 1931 yılında hizmete açılmıştır. Yerleşim yerinin Bucak olması nedeniyle merkezi bir önem kazanmıştır. Okul Binası 1960 yıllarda yeniden yapılmış, şu an ki eğitim öğretim yapılan bina 1992 yılında hizmete girmiştir. 8 derslikten oluşan binada Anasınıfı ve 7 sınıf ders görmektedir. 8. Sınıflar Turgut Lisesinde Öğretim görmektedir. Nüfus işsizlik ve diğer sebeplerden dolayı gittikçe azalmaktadır.Şuan Anasınıfına 14 kayıtlı, ilköğretimde 148 öğrenci vardır.Yeşiloba Köyü öğrenciler (11) taşımalı olarak gelmektedir.Daha önce taşınan Eski Kışla Mahallesi (46) öğrencinin nakilleri Yunak İMKB Yibo’ya yapılmıştır.

Turgut İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: TURGUT İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Turgut ilköğretim Okulu Yunak/Konya
Telefon Numarası: 3328558073
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Turgut İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - Yunak.meb.gov.tr