Travian Beyond Kurulumu (Yeni)

Sponsorlu Bağlantılar
Travian Beyond Kurulumu (Yeni)

Travian Beyond ve Greasemonkey için Öncelikle Mozilla Firefox ve Greasmonkey Eklentisi gereklidir.

Firefox Greasmonkey Eklentisini aşağıdaki linkten indirin ve kurun
https://addons.mozilla.org/tr/firefox/addon/748

Bu işlemler Yapıldıktan sonra gmscripts dosyamızı aşağıdaki linkten indiriyor,

Kurulum için Rar dosyasını
Mozilla-Firefox\Profiles içindeki gm_scripts klasörünün içine çıkartıyoruz.. firefoxu yeniden başlattıgınızda işlemi tamamlamıs oyunuz için kolaylıklar elde etmiş oluyorsunuz

Vista için: Denetim Masası> Klasör Seçenekleri>2.tab menüden Gizli Klasörleri Göster seç
Bilgisayarım-C-Kullanıcılar-''Kullanıcı İsmi''-AppData-Roaming-Mozilla-Firefox-Profiles-.....default-gm_sc ripts

Alıntı

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
istersen burdakileri dene

Arkadaşlar beyond bir travian eklentisi olarak çalışır, plus hesapta kullanılan bir çok ayrıcalık ve kolaylık sağlar. Az sonra aşağıda anlatacağım adımları sırasıyla uygularsanız beyond dünyasının kolaylığını hemen farkediceksiniz.. Unutmayın eniyiler beyond kullanır..

1.ADIM

Firefox tarayıcı | Daha hızlı, daha güvenli ve daha özelleştirilebilir | Mozilla Europe

üstteki linkten mozilla firefox u indirin ve kurun. Firefox bir web browser dır. Ve beyond yalnızca firefox ile çalışır.

2.ADIM

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748

üstteki linki açın ve install now butonunu seçin. Daha sonra ekrana küçük bir pencere de 3 ten geri sayan bir kutucuk çıkacak. Sayım bitip sıfırlayınca şimdi yükle seçeneğine tıklayın..

böylelikle greese monkey eklentisinide kurmuş olduk. şimdi firefoxu kapatın.

3.ADIM

RapidShare: Easy Filehosting

Linkinden rar dosyasını indirin. Dosyayı indirdikten sonra, rar içindeki dosyaların tamamını;

C:\Documents and Settings\respect\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\w92ml0ds.default\gm_ scripts

bilgisayarınızda bulunan bu konuma çıkartın.. Benim bilgisayrımda ismim respect olduğu için sizin bilgisayarınızda farklı olacaktır..

4. ADIM

firefoxu açin ve travian sitesine bağlanın artık beyond sizdede yüklü..

Kurulum esnasında yaşanabilecek problemler ve çözümleri;

* 1.adımı geçip 2. Adımda greesemonkeyi yüklemek için verdiğim linki firefox ta yükleyin eğer explorerda denerseniz greesemonkeyi kabul etmez..

** C:\Documents and Settings\respect\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\w92ml0ds.default\gm_ scripts

bu benim bilgisayarıma ait kısayol, siz kendi bilgisayarınızda sırasıyla bu yolu takip ederek gmscript klasörüne ulaşmanız lazım.. Dikkat edilmesi gereken bir nokta gizli klasör leri göster seçeneği bilgisayarınızda aktif olmalı ki application data klasörünü görebiliesiniz..

*** indirdiğiniz rar dosyasını önce bir masa üstüne extract edin.. Sonra rardan çıkan tüm dosyaları gmscripts klasörüne kopyalayın hepsi bu kadar..

altta kendi bilgisayrımdan çektiğim bir ekran resmini koyoyorum.. Tüm yüklemeleriniz bittikten sonra resimdeki gibi çalışıyorsa eğer başarıyla yüklemeniz tamamlanmış demektir..

http://img206.imageshack.us/img206/5650/beyondyr1.png

birincisi 4. adımda lik yok ikincisi ben veya by_oktay değişen bişi yok bende burda görevliyim

önemli değil kolay gelsin iyi forumlar