Trabzonspor Nickleri

Sponsorlu Bağlantılar
*-*-*-HERKES*-*-*-BİR*-*-*-GÜN*-*-*-FENERLİ*-*-*-365*-*-*-GÜN*-*-*-TRABZONLU*-*-*-OLACAKTIR*-*-*-*-

Bordo mavi rengim,Vazgeçilmez yeminim,!!!SANA CANIM FEDA !!!!!!!!TRABZONUM BENiM!!!!!!!!

üç büyük yok tek büyük var oda...TRABZONSPOR..

ÖMRÜMDEN ÖMÜR VERDIGIM,UMUDUMA UMUDUNU EKLEDIGIM,HASRETINI YÜREGIME SAKLADIGIM,VARLIGINLA HAYAT BULDUGUM CANIM SEVGILIM !!!!TRABZONSPOR!!!

onurluyum,gururluyum cünki TRABZONSPORLUYUM NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!! TRABZON IS THE BEST!!!!!

BU $EHIR SENLE YATIP KALKIYO YIRMI YILDIR SENDEN TEK $EY ISTIYO BORDOLA MAVI KEFENiM OLSUN TRABZONUM BU SENE $AMPIYON OLSUN

Satirlarla Dönerler Gör Beni Cimbomluya Fenerliye Sor Beni Stadlara Bastim Kanla Mührümü Bordo Mavi Kefen ile Göm Beni

YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN BILSEK KI KELLEMIZ KOPAR BEDENDEN A$KIMIZ HARBIDEN HEMDE DERINDEN ASLA VAZGECEMEYIZ TRABZONSPOR SENDEN

Haftalar boyu ben herzaman uykusuz kaldım Bir sevgili gibi ben hep adını sayıkladım Elimizde emanet kalplerimizde hep sen varsın Trabzonspor sen benim biricik aşkımsın...

**** Ölümüne bir sevda bu, Duysun tüm dünya bunu, Ne Fener\'i, ne Cimbom\'u Sevdik biz Trabzon\'u Ne zaman gelecek Bu büyük hasretliğin sonu Görelim seni Türkiye\'nin $ampiyonu!..