Tatlı rüyalar yazıları - tatlı rüyalar mesajları

Sponsorlu Bağlantılar
Tatlı rüyalar sözleri
Sevgiliye tatlı rüyalar
iyi geceler mesajları

Her Gecenin karanlığında Dualarımla Düşünüyorum Seni Birtanem Dualarım Yalnızca Sana İyi geceler Birtanem

Neleri Yaşadığını bildiğin ama neleri yaşayacağını bilmediğin bir gün daha bitti iyi geceler meleğim.

Butun bunlari yasiyabilmek icin mutlu yarinlara kadar yalniz uyuyacagim sevgilim.

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim

Aşkım rüyamda seni göreyim dicem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya deil kabus oluyo.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derın uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku cok tatlı derler ben senı tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum bırtanem ıı geceler

bır hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yenı gün dogumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dilegıyle. iyi geceler

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

rüyaların en güzelini görürken allahın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar varamesin.iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler

Seni Okadar Çok Seviyorumki Sensiz geçen Zamanlarımda Seni görmek için Seni Görmek için Uyku iLacı içiyorum iyi Geceler Aşkım

Son düzenleyen: Moderatör:
M

melis

herkesin boynunu bükecek bir gün vardır bu günü kimse istemez herkez huzurlu ister bu rüyayı kimse görmesin hepinize bu yüzden benden size tatli huzurlu rüyalar:oops: