Sove İlköğretim Okulu Bilgileri Susurluk Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Balıkesir Susurluk'taki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Sove İlköğretim OkuluTanıtımı - Sove İlköğretim Okulu Resimleri - Sove İlköğretim Okulu Hakkında

OKULUMUZ

Okulumuz 1944 yilinda egitim-ögretime açilmistir.

Okulumuzu 1-3 sinifli Ilkögretim Okulu olup, su anda okulumuzda 1 Ögretmen görev yapmaktadir.

Ahmet KUTLU Müdür Yetkili Ögretmen

2007-2008 Egitim –Ögretim yilinda Okulumuz Ögrenci Mevcudu .18 ‘dir.

12 kiz 6 erkek olmak üzere 18 ögrenci birlestirilmis sinifta ögretim yapmaktadir.

4. siniftan itibaren ögrencilerimiz Göbel Ilkögretim Okulunda ögrenimlerine devam etmektedir.

MISYONUMUZ
Ögrencilerimizi, Atatürk Inkilap ve ilkelerine, Anayasada ifadesini bulan Atatürk Milliyetçiligine bagli; Türk Milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel degerlerini benimseyen, koruyan ve gelistiren; ailesini, vatanini, milletini seven ve daima yüceltmeye çalisan, insan haklarina ve anayasanin baslangicindaki temel ilkelere dayanan demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'ne karsi görev ve sorumluluklarini bilen ve bunlari davranis haline getirmis, arastirmaci yurttaslar olarak yetistirmek.
VIZYONUMUZ
Ögrencilerimizin , beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bakimindan dengeli ve saglikli sekilde gelismis bir kisilige ve karaktere, hür ve bilimsel düsünme gücüne, genis bir dünya görüsüne sahip, insan haklarina saygili kisilik ve tesebbüsse deger veren, topluma karsi sorumluluk duyan; yapici, yaratici ve verimli kisiler olarak yetismeleri için çalismak;
Ilgi, istidat ve kabiliyetlerini gelistirerek gerekli bilgi, beceri, davranislar ve birlikte is görme aliskanligi kazandirmak suretiyle hayata hazirlamak ve onlarin, kendilerini mutlu kilacak ve toplumun mutluluguna katkida bulunacak bir meslek sahibi olmalarina katki saglamak.
Ögrencilerimizin egitim–ögretimlerine katki saglamak üzere, etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederek, ögrencilere beklenti veya beklenti-lerinin üzerinde egitim ve ögretim imkanlari sunmak ve bunu yaparken de okulumuzun; daha nitelikli ve egitilmis insanlar yetistiren egitim kurumlari arasinda yer almasini saglamak.
Sove İlköğretim Okulu Balıkesir Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sove İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sove İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sove İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sove İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SOVE İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Söveköyü Susurluk Balikesir

Telefon Numarası: 2668761062

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi:
650789@meb.k12.tr

Web Adresi: BALIKESİR - SUSURLUK - Sove İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.