Sitem Mesajları, Sitem Sözleri

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
sitem mesajları arkadaşa
sitem mesajları sevgiliye

Sitem Mesajları 2014

-Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak…

-Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasınıda alacaksın sevgilim......!

- Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur'un başladığı yerde sevgi son bulur

-Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş..

-Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım...

-Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda göz yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun...

-Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

-Birkere Dahi Olsa Anlamanı beklerdim içimdekileri Hep hayata Vurdum Sözlerimi hayat Anladı Ama Sen Anlamadın içimde Sana Olan Sevgimi!

-Hep Dertlerim Olunca Bırakıp Gider Dostlarım beni Hep yalnızları Oynarım Sessiz Gecelerimde, Her Yüzüm Güldüğünde Dostum Olur Yanımda Ozaman Dost Olduklarınız Hatırlar Hepsi Güler yanımda, Sadeec Ağladığım Zamanlar Yokturlar Yanımda!

-Yaşamak için geldiğim bu dünyada sürünerek Aşkı öğrettin bana Teşekkür Ediyorum Sana..

-Aşk Yaşamakmı? Sevgimi? oNlar nedir Hiç tatmadım hayatımda Hep yarınlara Bıraktı Aşkım beni Hep Yarınları Bekledim belki Döner Geri!

-Ben hayatı Gözyaşlarımla izlerken Sen Yüzüme Bakıp Hala Yalan Atmayı tercih Ettin bana Yazıklar Olsun Sana!

-Sen Hep Yüzüme gülüp Arkamdan Konuştun ve özel gösterip Arkamdan Küçültücü Kelimeler ürettin Sen busun işte Sana Nediyeyim?

-Hani hep Sevecektik Birbirimizi Hani Hiç üzmeyecektik Kalplerimizi Neden Gözlerimden Yaşlar Dinmiyor SevgiliM neden Söyle Bana?

-Aşkı Seninle Doya Doya yaşamak varken Bu hasret revamı bana? Gözlerine Bakarak Seni Seviyorum Demek varken Rüzyalarımda Sayıklamak cezamı Bana Sevgilim.

-Tanıdıklarınla Aramdaki Tek Fark Sana Yalan Söylemeyişim ve Seni kendimden Çok Sevişim Emin Ol buna Sevgilim.

-Seni unutmadım Sakın üzülme Sadece Kırgınım Sana Güzelim, Bırakıp Gittin içimdeki Ateşi Şimdi Merhaba Dedin Döndün geri..

-Yaralı kalbime Merhem Ol Sadece Sen benim OL Gözlerim Seninle Dolsun hayat Seninle varolsun Aşkım, Ama ilk Önce Doğrıları Kabullen Önüme Çık Lütfen!

-Hevesmi Sandın Aşkımı! Seviyorum Dedikçe Aldın Kaçtın Gözlerini Ellerini Şimdi bana Mesaj Atıyorsun Seviyorum Seni Diyorsun, iLk başta Kalbimi inandır gerisi Kolay!

-Okadar Üzülüceğimi Birlseydim Sevmezdim Seni, Bukadar Seveceğimi Bilseydim üzmezdim kendimi!

-Yarınlarıma Güneş Olucaksın Diye Sevdim Seni ben! Her Sabahın Sıcağında Soğuk geceleri Yaşat Diye Sevmedim Seni Bunu Kafana Sok!

-Bütük gece Seni Nasıl Düşünüyorum haberin Varmı? Gözyaşlarımla yanlışlarımızı Arıyorum Anladınmı? Şimdi Beni yalnız Bırak Hayata Ağlamak istiyorum Sadece Sana Değil!

-Sen bilirsin her gün birinin hayaliyle yaşamayı aldatılmanın acısını sevdiğinin başkasının olmasını senin yerine başkasına AŞKIM demesini sen ne bilirsin sevgilim deli gibi sevmesini…

-Gönül penceresini açık bıraktım kimi camını kırdı kimi çerçevesini .

-Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim…

-Hayatta Dört Yanlis yaptim; Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak, Bir Tek Seyi Dogru Yaptim O da SENI SEVMEK Ama Unutmusum Güzelim Dört Yanlis Bir Dogruyu Götürdü….

Son düzenleyen: Moderatör: