Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu Bilgileri Sındırgı Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Balıkesir Sındırgı'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu Tanıtımı - Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu Okulu Resimleri - Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu Hakkında

BALIKESİR SINDIRGI YAĞCIBEDİR İLKÖĞRETİM OKULU TARİHÇE

Temeli 8 Kasım 2006 tarihinde atılan Yağcıbedir İlköğretim Okulu, 26 Mart 2007 tarihinde tamamlandı. 4 bin 500 m2'lik alanın 560 m2 kapalı alana inşa edilen okulumuz 2007-2008 eğitim öğretim döneminde Balıkesir valisi sayın Selahattin HATİPOĞLU tarafından hizmete açılmıştır.Okulumuzun eğitime başlamasıyla ilçede ikili eğitim-öğretimden normal eğitim - öğretime geçilmiştir.

Okulumuz ilçe merkezinde olup 2 Nolu Sağlık Ocağı yanındadır.

Okulumuz 18 Derslik olup 322 Öğrenci ile Eğitim öğretime devam etmektedir ve Okumuz Kalorifer ile ısınmaktadır.
VİZYONUMUZ

Yeniliklere açık, olaylara geniş açıdan bakabilen, dinamik, özgüveni ve sorumluluk bilinci gelişmiş, vatanını ve milletini seven, Atatürk İlke ve İnkılaplarını özümsemiş, çalışkan, bedenen, zihnen ve ahlaken seciyeli, araştıran ve ülkesine faydalı, içinde yaşanılan zamanın gereklerine göre değil, gelecek yüzyılların ihtiyaçlarını bilerek ona göre hazırlıklarını yapan, yaşanılan zamanın da bütün teknik ve teknolojik gelişmelerini bünyesine nüfuz ettiren, aynı zamanda da sevgi ve hoşgörü iklimini soluyan, herkesle diyaloga açık, his ve düşüncelerini ifade edebilen insanlığın temsilcilerini yetiştirmek.

MİSYONUMUZ

2000’li yıllarda, eğitim ve öğretim alanında kabul gören yeni değerler ve uluslar arası standartlar doğrultusunda, öğrenmenin severek gerçekleştirildiği, sağlam bir kişilik yapısının kazandırdığı, bilimsel düşünmenin temellerinin atıldığı bir ortam oluşturarak en ileri eğitim ve öğretim yöntem ve tekniklerini uygulayarak dünya standartlarında bir okul ortamı oluşturmak ve okul çağındaki her bireyin eğitim-öğretim görmek istediği en önde gelen eğitim kurumlarından biri olmaktır.

Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu Balıkesir Sındırgı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SINDIRGI YAĞCIBEDİR İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Sındırgı Yağcıbedir llköğretim Okulu Sındırgı/Balıkesir

Telefon Numarası: 2665161065

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: İnternetadresimiz:

Web Adresi:
BALIKESİR - SINDIRGI - Sındırgı Yağcıbedir İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.