Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Kandıra Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu Kocaeli Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1997-1998 eğitim-öğretim yılında hizmete girmiş olup karma, normal eğitim ve taşımalı eğitim uygulaması kapsamında 4 muhtarlığa ait köy ve mahallelere eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Açıldığı ilk yıl sadece 1.kademe 5 şube ile hizmete girmiştir. Okul Seyitaliler Köyünde olduğu ve ilçemizde Atatürk adı geçen başka okul olmadığı için köy tüzel kişiliği tarafından Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu adını almıştır.

2000 yılında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından okulumuzun yan tarafına prefabrik bina yapılmış ve okulumuz A ve B blok olmak üzere iki kısma ayrılmıştır. Okulumuz ana binası katı yakıtla, prefabrik binası ise motorinle ısınmaktadır. Okulumuza; Seyitaliler, İncecik, Pelitpınarı, Sarıcaali muhtarlıkları ve bu muhtarlıklara bağlı mahallelerden öğrenciler gelmektedir.

Okulumuzda 16 derslik, 2 idare odası, 1 öğretmenler odası, 1 bilgi teknolojileri sınıfı, 1 fen laboratuarı, 1 kütüphane, 1 arşiv, 2 depo ve 1 araç gereç odası bulunmaktadır. Sınıflarımızın hepsinde internet bağlantısı, projeksiyon cihazı ve beyaz laminant tahta olup donanım açısından sıkıntı bulunmamaktadır. Öğretmen kadromuz genç ve dinamik olup gayet samimi ve içten bir ortam bulunmaktadır. Öğretmen servisimiz ve sürekli gidip gelen köy otobüsleri sayesinde okulumuz ulaşım açısından da avantajlıdır.

2009-2010 Eğitim-Öğretim yılı itibariyle okulumuzda anasınıfı dahil 93 kız 93 erkek olmak üzere 186 öğrenci eğitim görmektedir.

Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: SEYİTALİLER ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: SEYİTALİLER KÖYÜ
Telefon Numarası: 2625830175
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Seyitaliler Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için: