Sevmekle İlgili Sözler Mesajlar

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Sevmek ile İlgili Mesajlar
2014 sevgi mesajları

Hüznün yüreğime ne zaman yer etti bilmem ;ama orada hep kalacağa benzer.Yine sabaha dalarken seni düşünüyorum ve yine yoksun be sevdiğim!

Bir gün sokaklar boyu ararsan sevgiyi bir dağ eteğinde bir deniz kenarında yaşla dolarsa gözlerin uzat bana elini unutma ben senin yanındayım.

Soytarılık etmeden güldürmek seni, ekmek çalmadan doyurmak ve doğan güneşe haksızlık etmeden bütün aydınlıklar içinde süzülmek gibi mülteci isteklerim oldu ama bilmiyorsun.

Hoşlantıyla Başladı Hayatım Sevgiyle Yaşamaya başladım Aşkınla hayatı Tanıdım Birtanem…

o gözlerin varya beni sevgiye bağladı o kalbin varya o Kalbin Sensiz OLmadan Yaşayamayacağımı Anlatıı..

nekadar güzel Olursa Olsun Bedenin Nekadar Çekici Olsada Sözlerin ben Senin Kalbini Sevdim Sevgilim..

uzun gecelerde seni sevmeyi bildim aşkım yanımdasın ya yeter o bana…

Haydi uyandır beni , söyle gördüğüm zamansız bir düş mü, haydi git uzaklaş yokluğuna inandır beni ,gerçekten yoruldum her buduğum yerde seni kaybetmekten.

Ruhumu yere vurup hasret çektiren olsan da ne aşkına bedduam ne de sana kinim var,derya gibi akan bir derdim olsa da mahşere kadar seni unutmamaya yeminim var.

Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni görebileceğim için yarınıma şükrederek yatıyorum.
Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz.

Sev seni seveni hak ile yeksan etse de sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan etse de

Sevgilim benim Seviyorum Seni Senden Başkası yalan Bana Anladım Şarkılarda..

Herzaman iLklerim Oldun hep iLkim Olarak Kalıcaksın Hayatımda Aşkım…

Yollarına ölürüm aşkım sevgimi sana herzaman anlattım ya benimsin ya benim unutma bunu sevgilim..

Sen Benim Ekmeğim Suyumsun Sen Benim Belirsiz yarınlarımdaki tek Aydınlığımsın Aşkım!

Seviyorum Seni Birtanem Sensiz gecen Günlerde Zamanlara Nefretim..

kaderime hüzünleri ektim hayatıma sevgiler ektim seni severken hüzünleri sevdim seninleyken seni sevdim

Son düzenleyen: Moderatör: