Sevgiliye Özür Sözleri Mesajları

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Sevgiliye Söylenecek Özür Mesajları

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barış mesajı Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Biliyorum hata bende Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana neolur beni affet

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet

Şey Nasıl söylesem Kelime bulamıyorum Çok zor biliyorum Söylemeliyim artıkŞey Dinle bak Ben çok üzgünüm olanlara Yani özür dilerim

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu Çoooook ama çok özür diliyorum senden

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını Affet beni neolur sevdiğim Özürlerimi kabul et Seni seviyorum!
Özür dilerim seni aramadığım için Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için Özür dilerim seni orda beklettiğim için Yaptığım her yanlış için özür dilerim

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim