Sevgiliye Güzel Sözler Sevgiliye En Güzel Mesajlar

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Sevgiliye Söylenen Güzel Sözler,
Sevgiliye Güzel Sözler En Güzel,

Yıldızlar gökte kayıyorken, melekler dans ediyorken, sen de beni düşünürken, seni her zaman gönlümün derinliklerinde saklayacağım.

Bir umut kuşu çiz kalbime rengi ak, tüyleri senin kadar saf olsun. Bir kanadını senin için öbür kanadını da sevdiğin için kıpırdatsın.

Aşkların en asili bir değil birçok olandır, sevmenin en değerlisi paylaşılan emektir, Aşkların en asili bir değil birçok olandır menfaatsiz ve sonsuz paylaşılan kalptir.

Çılgın bir yağmur olsam seni çiselediğin yerler kadar severdim. Çılgın bir yel olsam seni uçuştuğun yerler kadar severdim. Ama ben sadece çılgınım ve seni içime çektiğim nefes kadar çok seviyorum.

Hissediyorum sana dokunmanın acısını ve aklıma geliyor aşık olmanın rezilliği, inan yan yana iken çekiyorum en fazla özlemini.

Bir kişiye verilecek değerler için feda edilebileceklerle ölçülüyorsa kapama gözlerini çevreye göz at bu gördüğün her şeyi sana senin için harcarım ama asla aynada yansımana bakma.

Alın yazımızda sevmek de vardır ölmek de, sevmeyi tercih ettim ancak sevmek ölmekten bile fena…

Bir gün buluşma yerimize gelmezsem dünyanın bütün renklerini içeren bir buket çiçek yaptır çünkü beni sana gelmekten alıkoyacak tek güç ölüm beni ele geçirmek demektir.

Göz yaşlarının yüzünde bıraktığı nemli yolları izle, izle ki yalnız kalmanın acısını fark edesin. Dudaklarına dokunan tuzlu damlaları tat, tat ki da iyi fark edesin.

Birlikte yaşayabileceğin bir insanla değil, onsuz yaşayamayacağın bir insanla ol. Gelip boş zamanlarını doldurandan değil, gidişinde yeri dolmayanlardan vazgeçme.

Bir arkadaşın simasına gerek duyduğunda kafanı yukarıya kaldır ve semaya bak. Güzdüz zamanı bulutların geceleri ise yıldızların ardından sana gülümsüyor olacağım.

Benim için dümyada 2 şey mühimdir, birincisi sen diğeri ise hürlüğüm. hürlüğüm için ömrümü, senin İçin hürlüğümü harcarım.

Bir gün yağmura rastlarsan benden uzak durduğun gibi yağmurdan da uzak dur. Çünkü bulutların ardında yitip giden aşkı uğruna yağan benim gözyaşlarım.

Mesafeler yok eder küçük aşkları, değerlendirir büyükleri. Aynı yelin mum alevini yok edip ateşi arttırdığı gibi.

Sana her özlem duyduğumda gönlüme bir yıldız bırakıyorum. Ne kadar özlem duydun dersen eğer, gönlümde bir gökyüzü barındırıyorum ve bu yüzden seni çok seviyorum.

Mevsimler içinden ben sonbahardayım, senden ötürü. Evrendeki bütün insanlar için sıradan biri ama sıradan biri için evrenlere bedelsin.

Sevgini kalbime gömdüm ama fark etmedin gözlerini kendi gözlerime gömdüm ama anlamadın seni seviyorum dedim yine anlamadın ne yapıyım senin de seni seviyorum demen için.

Biz sevgilimizi iki öpüşme için değil koca bir ömür beraber olmak için severiz

Sevgilim gitme benden ıraklara…sana ihtiyacım var. Gidenler gelmiyor geri..

Özlem yanı başımda nöbetlerde…bir tanecik sevgilim benden ırak yerlerde, gözlerim sürekli ve yalnızca onu arıyor…!!!!!

Denizi hayal et susuz, bir yaz mevsimi hayal et çiçeksiz, bir birey hayal et aşksız, bir de beni hayal et sensiz.

Kişiler gördüm yıldızlar gibiydi hepsi ışıldıyordu. Ben seni, ışığı tercih ettim bir ışık uğruna binlerce yıldızdan geçtim.

Yıkık bir his yığılırsa kalbine, gözlerin zaman zaman giderse ıraklara, kulakların ansızın çılgınca gibi çınlarsa, inan ki bir yerlerde deli gibi özlenmektesin.