Sevgilime Özür Mektubu

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Sevgiliye Özür Mektubu
Sevgilime Özür Mektubu Örneği

SEVGİLİME ÖZÜR MEKTUBU
Aşkımı yagmura astım dün gece yagarken yağmur akarken sular üstünden geçip giderken ben ne olumdum bilmiyorum ..son kavgasını yaptık sevgimizin umarım son olur.
Ne yaptım seni sevmekten başka söyle ne olur söyle ben şiir nedir bilmezdim aşk şarkılarını hiç dinlemezdim ama bak şair oldum sayende ama bilmezdim şair olmanın bu kadar zor olduğunu .
Eskiden derdim şairler nasıl yazarlar bu şiirleri evet şimdi biliyorum o yazıları yazdıran insanın seviyorum dediği aşkım dediği kişiler tarafından onlar sayesinde oluyornuş,ama şair olmak çok zormuş anlatmak derdini kağıtlara dökmek nede zormuş..
Evet dün kavga ettik neden oluyor bütün bunlar, bazen yetmiyor kelimeler ona seni seviyorum diyorum ama anlatamıyorum yazıyorum bunları kendimi bilmeden aklım sende görmedğim o ğüzel gözlerinde ,biliyormusun artık anladım bu saatten sonra yalnızlığım birde ben olacağım evet yalnızlık benim eski dostum arkadaşım biliyormusun yalnızlığımla ne kadar kavga etsem o bana hiç kırılmaz o na seviyorum seni yalnızlık desem o bana yine gülerek sarılır ve alır beni kucağına ,sevmiyorum desem ona yine aynı değişmez yine bi tepki vermez bana yine neden biliyomusun yalnızlık benim kaderim o benim her şeyim kısacası o benim ben oyum ikimiz aynı yaratılmış kaderimiz ..
İşte böyle gülüm ben seni seviyorum olmuyor yine yetersiz kalıyor kelimeler,bilmiyorum bunun adına aşk mı derler yoksa başka bir şeymi sevmekmi derler bilmiyorum hiç düşünemiyorum.
Sen gittin yine dün beni benle yalnız bıraktın biliyormusun ben hiç bişeyden korkmam kendimden korktum kadar gittin beni en büyük düşmanımın eline attın bunu bana nasıl yaptın nasıl kıydın bana biliyormusun ben sana dokunmaya kıyamazken senin şu yaptığına bak biliyormusun bunu söyleme dilim varmıyor artık adın vefasız bende maalesef bunu derken kalbim sızlıyor anlamıyorsun anlatamıyorum ama seni hala deli gibi seviyorum ,
Gelde gör eserini bıraktığın yıkıp gittin harebeyi, işte diyorum işte bu senin eserin yıkıp gittiğin işte ben işte senin eserin……
SENİ SEVMEKTEN BAŞKA SUÇU OLMAYAN BU KALBİ KIRIK SERSERİYİ AFFET..
SENİ ÇOK SEVİYORUM