Sevgililer Gününe özel sözler, Sevgililer günü özel sözler

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Sevgililer Günü Sözleri
Sevgililer Günü'ne özel güzel sözler

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun?

Benim artık bir gökyüzüm var... Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz... İyi ki varsın!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gök kuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!

Ben ona baktım, o bana baktı, şimdi dört çocuğa birden bakıyoruz.

Kalbimde yaşıyorsun ama kiranı vermiyorsun. Haberin olsun; hemen evlenmezsen ev sahibin seni tahliye edecek.

Dokuz kere sev onuncu olayım. Gerçekten sev, sonuncu olayım.

Sen sen ol kapı önünde aşk yapma! Aşkın gözü kördür ama komşununki asla.

Dünyanın en ağır işçisi benim, çünkü 24 saat seni seviyorum.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

İstanbul'un tüm yollarına seni seviyorum yazsam da, yetmez sana olan aşkımı anlatmaya.

Saatler,günler,iklimler değişti, sadece sana olan aşkım değişmedi.

Küresel ısınma buzulları bile eritti, benim aşkım hâlâ sapasağlam.

Bana var mısın? Yokmusun?

Sen yokken ben de yokmuşum, varlığında anladım.

Aşk aynı yöne bakabilme sanatıysa sevgilim,hadi bakalım.

Kalbim senin için atarken seni nasıl unutabilirim.

Yaşama aşkınla tutundum sakın bırakma sevgilim.

Sensizken yerçekimsiz dünya gibi oluyorum, sakın bırakma sevgilim...

Sen benim ne dünüm, ne bugünüm, ne de geleceğimsin, sen hayatımın ta kendisisin.

Aşık bir kalpten daha güzel ne mi olabilir? Birbirine aşık iki kalp.

Sana olan aşkım ne 1. çinkoya ne de 2. çinkoya benziyor, sen yılbaşı gecesi yaptığım tombalamsın.

Ne Londra ne Paris ne de Moskova bu dünyada olmak istediğim tek yer var o da senin yanın.

İki şeridi katledip yolun ortasından gitsen de aşkım, seni çok seviyorum.

Her geç kaldığım 1 dakika için 1 saat geç kalmış muamelesi yapıp burnumdan fitil fitil getirsen de seni seviyorum aşkım.

Hayatın bir silgisi olsa senden önceki yıllarımı toptan silerdim inan.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım... Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

Aşkımın yapamayacağı hiçbirşey yoktur sadece bana sevgililer gününde hediye al!...

Sabahları kahvaltı yapmıyorum çünkü seni düşünüyoru. Öğlenleri yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Gece olunca uyuyamıyorum çünkü açım.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim... Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım.

Deprem gibi girdin gönlüme, fay hattı çizdin beynime,artçılar hâlâ devam ediyor...

İki tane kör tanıdım; Biri senden başkasını görmeyen BEN, Diğeri ise sana divane beni görmeyen SEN...

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerde parlıyordu. Ama ben seni güneşim seçtim. Bir güneş için binlerce yıldızdan vazgeçtim.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. Ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer.

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda, kimi zaman yanımdasın kimi zaman rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma...

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz sevgi dilsizdir.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!