Seni Seviyorum Mesajları Sözleri Kısa

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
En Güzel Seni Seviyorum Mesajları,

Hayatıma giren en güzel varlıksın hep öyle kalacaksın seni seviyorum biriciğim.

Ne garip değil mi? Birgün hepimiz birimizin eski sevgilisiyle evleneceğiz.

Seni seviyorum! seni seviyorum! seni seviyorum! ohhh! ne kadar seni seviyorum bak.. birde yüzüne söyleyebilsem..

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem.

Sev seni seveni Dağ’da çoban olsada, sevme seni sevmeyeni Bağdat’ta sultan olsada..

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan bir

Seni çok seviyorum esmer meleğim hayatımın anlamı yaşam sebebim ALLAH’ımın bana lütfettiği en değerli hazinem ve tek varlığımsın iyiki benimsin iyiki hayatımdasın seni çokl

Kırıyorsa sözlerim susarım, bir daha konuşmam. Rahatsız ediyorsa varlığım, ölürüm karşına çıkmam. Rahatsız eden sevgim ise üzgünüm ona engel olamam. &Ccedi

Ben seni, canımdan daha çok seviyorum, hayatımın anlamı, canım cananım, gamzelim benim, mis kokulu yarim benim, sen benim için yaşamın anlamı aşk’ın tam kendisi, gönlü

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan bir

Sen en mükkemmel sevgiyi hak edicek kadar güzel fakat herkezin seni sevmeyi hak etmiyeceği kadar özelsin.

SeLeN

Yönetici
Editör
Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı…

Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen…

Seni Sevdiğim kadar ibadet etseydim; cennette köşküm olurdu…

Hayatta iki kör tanıyorum; 1.’si senden başkasını görmeyen ben, 2.’si beni göremeyen sen…

Gülü bir gün, Seni her gün, Gülü soluncaya kadar, Seni ölünceye kadar seveceğim…

Yaşamın kaynağı sevgi ise eğer, sevgi bir tutku. Amaç bir şeyleri paylaşmaksa, paylaşmak dostluk. Dostluk hatırlamaksa eğer, hep aklımdasın!!!

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi, Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…