Şehitler İlköğretim Okulu Bilgileri Salihli Manisa

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Şehitler İlköğretim Okulu Bilgileri Salihli Manisa

VİZYONUMUZ
Mevcut teknolojiyi en iyi şekilde kullanan ve yeni teknolojiler yaratabilecek düşünce yapısına sahip, sürekli gelişen ve değişime açık, Ülke kültürüne ve değerlerine bağlı, tarih bilinç ve şuuruna sahip,insani değerlerle donatılmış Atatürkçü düşünce yapısına sahip,demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti anlayışına sahip ve insan haklarına saygılı, ülkemizin ihtiyaç duyduğu girişimci,üretken ,araştırmayı seven bireyler olarak yetiştirmek hedefimiz.

MİSYONUMUZ
Biz; bütün öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak , onların bilgi ve becerilerini artırmak,kendilerine güvenen bireyler olarak yetişmelerini sağlamak,onları 21.yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanan bireyler olarak yetiştirmek için varız.Bunun İçin ;
· Milli Eğitim Genel Amaç ve Temel ilkelerine uygun olarak bütün öğrencilere ilköğretim düzeyinde ortak bir genel kültür vermek suretiyle onlara kişi ve toplum sorunlarını tanıtma , çözüm yollarını arama ve yurdun ekonomik , sosyal ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunma bilincini ve gücünü kazandırmaktır.
· Öğrencilerimize, ilgi istek ve yetenekleri doğrultusunda yönlendirmek, destek olmak.
· Öğrencilerimizi; Anadolu ve Fen Liselerinde öğrenime devam edebilecek bilgi ve beceri düzeyine ulaştırmak.
· Öğrencilerin farklılıklarına saygı duyarak yetenekleri ölçüsünde ve o doğrultuda eğitim, yöntem ve teknikleri uygulamak.
· Öğrenmeye hazır, üretici, iletişim kurabilen, sorumlu bireyler olarak hayata hazırlamak.
· Eğitim öğretim ve yönteminde katılımcılığı teşvik etmek , öğrencilerin istek ve dileklerini dikkate alan bir yönetim anlayışını benimsemek.
· Öğrenme sevgisini yaşam boyu benimseyerek sürdürmelerini sağlamak için varız.

Şehitler İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Salihli
Okulun Telefonu: 236 71 41508
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Şehitler Mah. Yeniyol Sok. No:2
Okulun Web Adresi: http://salihlisehitlerilkogretim.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Şehitler İlköğretim Okulu Resimleri :