Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu Bilgileri Kaman Kırşehir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu Hakkında - Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu Tanıtım - Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu Resimleri - Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu İletişim

Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu Kırşehir Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu Tarihçesi:

1950 yılında temeli atılan okulumuz 1951-1952 Eğitim-Öğretim yılının. 01.09.1951 tarihinde , eğitim-öğretime başlamış ve o tarihten itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir.Okulumuzun tüm arsa alanı 6.590 metrekareden oluşmaktadır. Okulumuzda 141 kız, 143 erkek olmak üzere toplam 284 öğrenci eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Okulumuzda 1 müdür, 1 müdür yardımcısı, 10 sınıf öğretmeni, 1 ingilizce, 1 fen veteknoloji, 1 beden eğitimi, 1 türkçe, 1 sosyal bilgiler, 1 matematik, 1 din kültürü ve ahlak bilgisi, 1 görsel sanatlar, 1 bilişim teknolojileri, 1 ana sınıfı ve 2 de hizmetli olmak üzere toplam 24 MEB Personeli görev yapmaktadır.

İlçe merkezine bağlı köy ve mezralarda yaşayan ve okulu olmayan;eğitim-öğretim çağına gelmiş her ferdin eğitim ve öğrenimini tamamlaması için okulumuza kayıtları kabul edilmektedir.

2006-2007 eğitim-öğretim yılında okolumuzdan mezun olan 22 öğrencimiz ortaöğretim kurumlarına devam etmektedir.

Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: SAVCILI BÜYÜKOBA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: SAVILI BÜYÜKOBA KASABASI KIRŞEHİR
Telefon Numarası: 3867264093
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Savcılı Büyükoba İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -
www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız