Şahinli İlköğretim Okulu Çarşıbaşı Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Çarşıbaşı Şahinli İlköğretim Okulu - Şahinli İlköğretim Okulu Hakkında - Şahinli İlköğretim Okulu Tanıtımı - Şahinli İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Şahinli İlköğretim Okulu Resimleri

Şahinli İlköğretim Okulu Trabzon Çarşıbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şahinli İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şahinli İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şahinli İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şahinli İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: ŞAHİNLİ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Şahinli Köyü

Telefon Numarası: 4628247300
Faks Numarası: 4628247300

Kurumun Misyonu :

Mutlu, başarılı, çevresiyle uyumlu, insan sevgisi ile dolu, sosyal becerileri gelişmiş, kişilik sahibi bireyler olarak yetişmelerini, Çevre ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, Atatürk İlke ve İnkılâplarına, Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, ailesini, Vatanını, Milletini seven onu yüceltmeye çalışan Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı görev ve sorumluluklarını bilen bireyler olarak yetiştirmektir.

Kurumun Vizyonu:

Bütün öğrencilerimizi; Araştıran, yorumlayan, , geliştiren ve gelecekle ilgili ne olacağına karar verebilen ,uyum sağlayan, kendini anlatabilen ve sorumluluklarını bilen öğrenciler yetiştirmek.

trabzon.meb.gov.tr

K

Kayıtsız Üye

ben gebzede yaşıyorum okulun eski hali gözümün önüne geldi bende orada okudum evimiz okula cok yakındı heygidi günler heygidi cocukluğum öğretmenim fatma sağlam kulağı cınlasın onu cok özledim keşke ona ulaşabileceğim bir yol olsa saykılar