Romantik Sözler 2018

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Romantik Sözler,
Romantik Sözler Sevgiliye,
En Güzel Romantik Duygusal Sözler

Rüyalarini gül yapraklaiiyla yatagini papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin..

Yillar vardir nasil geçtigini bilmezdim, bir gün vardir yasamin anlamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi, bilmedigimi yasatti, iste o ani senle yasadim senle sevdim.

Kalem olsa dünyadaki bütün agaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin siirini yazamam yinede…

Yaprak döken gençligimin satir aralarinda alti kirmiziyla çizilmis ve tirnak içine alinmis suskunlugumun bas harflerisin.

Utanirim , söyleyemem yasadigim yalnizligi , kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.

Ilham perisi kaçmış şair gibiyim…
Kalemim söz değil, yüreğim sensizlik yazıyo..

Ve sen; bir zamanlar uğruna öldüğüm sevgili..
Fazla kasma kendini, ben çok iyi biliyorum uzaktan uzağa bakıp içten içe eridiğini..

┌──▬▬▬▬▬▬ღ♥ღ▬▬ » ▬▬ღ♥ღ▬▬▬▬▬▬──┐
✿ܓ▬▬๑گeήί گeήℓε Ўαگαмακ √αяκεή▬▬▬▬▬✿ܓ
✿▬گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя ▬✿ܓ
█▄▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▄█

Yatağına yatınca yüreğinin sesinden uyuyamıyorsan…
Anla ki yalnızsın..!

Dediler ki: eskiden böyle değildin, içine kapandın…
Dedim ki: içindekiyle yetinen bu kalp artık sizi ne yapsın.

Seni sevmek..;
Olmayacak bir nedeni, gelmeyecek bir gideni, beklemek gibi.

Seninle olmanın en güzel yani ne biliyor musun?
Ellerin ellerime değmeden avuçlarımi terleten sıcaklığını taa yüreğimde hissetmek.

Bir çocuk masumiyetiyle, bir kez daha ”elma” diyorum artık çık..!
Aşksız kaldım sevgili, korkutuyor yalnızlık.

Senin suçun yok ”hayat”…
Ben buraya zaten ”elveda” demeye geldim..

Hani diyorsunuz ya; siz giderken ben dönüyordum diye. Ben gitmedim de dönmedim de. oturdum gidenleri ve dönenleri izledim. sonuç mu: Giderken de aynı b.ktunuz dönerken de..

Herkes kaybettiği kadar içecekse..,
O masadan en son ben kalkarım..!

Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmk isterdim.

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim….

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek…

Yaninda benden yakin baska biri de olsa , her seyi inkar etmis inandirmis olsanda , ve ona duygulanmis sevdalanmis olsanda , biliyorum bu gece beni düsüneceksin
¨`*•.¸¸.•*´¨ `*•. ¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`´
Kulağıma ` S e n i ~ Ç o k ~ S e v i y o r u m Desene valla kimseLeRe söylemem..!
¨`*•.¸¸.•*´¨ `*•. ¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`´

Son düzenleyen: Moderatör: