Reşadiye İlköğretim Okulu Bilgileri Susurluk Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Balıkesir Susurluk'taki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Reşadiye İlköğretim OkuluTanıtımı - Reşadiye İlköğretim Okulu Resimleri - Reşadiye İlköğretim Okulu Hakkında

Reşadiye İlköğretim Okulu, 1997-1998 öğretim yılında temel eğitimin 8 yıl olması üzerine Reşadiye Köyü İlkokulu ve Reşadiye ortaokulunun birleştirilmesiyle eğitim-öğretime başlamıştır. 1997-1998 öğretim yılından 2001 yılına kadar iki ayrı binada hizmet veren Reşadiye İlköğretim okulu 2001 yılı kasım ayından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 12 derslik olarak yaptırılan binada hizmet vermektedir.

Okulumuzun şu anki hizmet binası bodrum katla birlikte 3 kat olup bodrum katta kalorifer dairesi, iki adet depo ve arşiv bulunmaktadır. 1.katta 1-5 birleştirilmiş tek sınıf, 6-A, 7-A ve 8-A sınıfları, 1 idareci odası, 1 hizmetli odası ve 1 öğretmenler odası bulunmaktadır. 2.katta ise öğretmenler odası, müdür odası, kütüphane, fen bilgisi laboratuarı, bilgisayar sınıfı bulunmaktadır.

Reşadiye İlköğretim Okulu Balıkesir Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Reşadiye İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Reşadiye İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Reşadiye İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Reşadiye İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: REŞADİYE İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Reşadiye Köyü Susurluk Balıkesir

Telefon Numarası: 2668618048

Faks Numarası: 2668618306

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
BALIKESİR - SUSURLUK - Reşadiye İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.