Piyalepaşa İlköğretim Okulu Bilgileri Gölcük Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Piyalepaşa İlköğretim Okulu Hakkında - Piyalepaşa İlköğretim Okulu Tanıtım - Piyalepaşa İlköğretim Okulu Resimleri - Piyalepaşa İlköğretim Okulu İletişim

Piyalepaşa İlköğretim Okulu Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Piyalepaşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Piyalepaşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Piyalepaşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Piyalepaşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Piyalepaşa İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Piyalepaşa İlköğretim Okulu,1968-69 öğretim yılında eğitime başlamıştır.İki Katlı olarak inşa edilen okulumuz daha sonra 1973-74 yılında aynı binada ortaokul olarak da eğitim vermeye başlamıştır.1990-91 yılından bu yana ise ilköğretim okulu olarak eğitim-öğretim hayatına devam ede gelmiştir.
2003-2004 yılında inşa edilen ek bina ile okulumuz 12 derslik daha kazanmıştır.Halen 24 derslik ve 39 şube ile eğitim hayatını sürdürmektedir.

Piyalepaşa İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: PİYALEPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Piyale Paşa Mah. Piyale Paşa Cad. Gölcük Kocaeli
Telefon Numarası: 2624141799
Faks Numarası: 2624141094
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Piyalepaşa İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için: