Özlem Sözleri, Özlem Mesajları, Özlem Yazıları

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
En güzel Özlem Sözleri
Özlem Sözleri 2014

Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske…

Özledigim ne sensin ne de bir baskasi. özledigim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri..

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

Benden çok uzakta olsanda sana sarılıp dokunamamamda sana sesimi duyuramamamda kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum.

Bir KaranLIK geLiyor yokLuğunun ardından. Ne zaman güne$ batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yaLan dünyanın köhne saLtanatından. Yeti$ir bunca keder bunca eLem diyorum. Bu ne bitmez ayrıLık, bu ne bitmez özLem diyorum

Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim

Bu aksam yine sensizlik düştü içime,bu aksam gözlerin doğdu yüreğime,çekilmez oldu hasretin bedenime,ağladım anılara sessizce bu aksam ölmek istedim yine habersizce

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim! burgun bu ayrılık şarkisini kursuna dizeceğim, ve seni benden su anda uzak tutan kaderimi mahkemeye vereceğim!

Denizlerde yakomoz senin gülen gözlerin.mehtap,deniz,dalgalar birde şirin gözlerin.fırtınalar kopsada benim deli gönlümde inan ki ne yapsam yine seni özlerim

Elimde denizden çaldığım bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin.

Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen…. Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen..

Son düzenleyen: Moderatör: