Özlem İle İlgili Mesajlar

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Özlem Mesajları Sözleri
En Yeni Özlem Mesajları
Güzel Özlem Mesajları

Hayat Sensiz Sürdükçe Ne Hasretim biter ne de çilem sevgilim, sensin benim tek sebebim…

Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen.... Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen..

Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske...

Yaşadıkca değil paylaşdıkca özlemin ateşini söndürebiliriz birtanem.

Bütün Mutluluklar sevinçler bedenime yüklensede içimdeki özlemini bitirmez sevgilim…

Gurbetin getirdiği hasret şarkılarına tek armağanım, içimdeki aşkındır ceylanım…

Seni Sevmek getirecekse içime hasret rüzgarlarını, aldırmam sevgilim, ben seni böylede severim!!!

Sensizliğin Adını, Hasretin Soğuk Duvarlarına Yazdım, her Adını yazdığımda Gözyaşlarımı tutamadım seni ne kadar çok sevdiğimi gurbet ellere düşünce anladım canım sevgilim.

Gurbetin Boş Sokaklarında, Adına Şarkılar Yaptım Aşkımı Gökyüzüne Haykırdım, yazdığım hasret şiirlerine gözyaşlarımı harcadım sevgilim…

Özledigim ne sensin ne de bir baskasi... özledigim gerçekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

Yaşanan Her Adımda Adın Var, Yaşayacağım Her Zamanda da Adın ve Aşkın Olacak içimde Özlem Ve Hasretle Sevgilim…

içtiğim Sigarada buluyorum Bazen Seni Dumanı Öyle Sert Çekiyorum ki içime, Cigerlerimden kalbime Kadar ulaşıyor Hayal Ettiğim Duman Hasretin içinde Bebeğim..

Seni Hayal ettikçe içimdeki özlem’e inat seni ne kadar sevdiğimi gösteriyorum hayata bebeğim…

Seni Sensiz yaşamak Acıların En Büyüğü Olsa gerek, Hasretin içimde Sözlerin beynimde Yankılanır Gündüz Gece Sevgilim Seviyorum Seni Bebeğim.

Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis...

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir...

Ilik bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Sensiz, Geceler soğuk, sensiz günlerim huzursuz, bakarım uzaklara dönersin belki, içimdeki aşkın sürecek ebedi sevgilim.

Gurbetin Soğuk ve karanlık günlerini, resimlerine baktıkça aydınlatıyorum, Gülüşün güneş gibi aydınlatıyor içimi birtanem seviyorum seni.

Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum çünkü sen hep yüregimdesin.

Bir gün bir sevda çalar kapinizi... Sasirirsiniz, beklemiyorsunuzdur... Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmissinizdir... Ancak, bu sevgi asktan öte olarak yerini alir gözlerinizden kalbinize !

Her Geçen Saniye Seni Daha Çok özlüyorum, Artık Zaman Düşmanım Oldu Sevgilim Hayatımdaki yerini kimse dolduramaz bebeğim özledim seni özledim gözlerini…

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.