Özlem Ay Kimdir - Özlem Ay Biyografisi

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Özlem Ay Kimdir - Özlem Ay Resimleri - Özlem Ay Biyografisi - Özlem Ay Hakkında

KISISEL BILGILER

Uyrugu : Cumhuriyeti

Dogum Yeri : Almanya

Dogum Tarihi :14.05.1985

Medeni Durumu : Bekar

EGITIM DURUMU
1996 - 2001
Essen Koleji

YABANCI DIL
Ingilizce, Almanca, Fransizca ve Arapca (orta derece)

ILGI ALANLARI

Gezi, internet, spor ve müzik

KÜCÜK DÜNYAM

Öncelikle internet sayfamin yapilma asamasindaki gecikmeden dolayi özürlerimi iletmekle beraber, göstermis oldugunuz ilgi ve alakaya simdiden tesekkür ederim. Simdi gelelim benim kücük dünyama, daha dogrusu kisacik hayat hikayeme...

Yukardada belirtmis oldugum gibi gözlerimi kimilerine göre Almanci memleketi bizlere görede buram buram gurbet kokan, hudutun ötesindeki uzak memleket Almanya'da acmisim. Hernekadar klasik bir cümlede olsa, müzige olan ilgim cocuklukla beraber basladi. Tabiki seneler öncesinde gerek eski türk filmlerinin nostaljik büyülü ask senaryolarindan, gerek evimizde babamin kendi kendine mirilandigi hasret türkülerinin kulaklarimdaki tatli esintilerini hala unutamam. Ilkokul yillarinda baslayan bu tatli serüvenim, yapmis oldugum bestelerin arkadaslarimin ilgisini cekmesi ve beni bu konuda motive etmeleriyle beraber müzik aski kendi dünyamda dahada büyüdü. Derken Enstürümanlara olan ilgim basladi, 12 yasimla beraber org calmaya basladim. Ilk sahne deneyimim tanidik vasitasiyla 15 yasinda basladi, daha dogrusu beni sahneye itelediler.Basta söyledigim gibi yogun ilgi alakadan ziyade ara arada aldigim tepkilerde, bazi önyargili insanlarin türbanimi hazmedememeleri ve beni bu konuda acimasizca elestirmelerinin vermis oldugu üzüntüyüde sizlerle paylasmak isterim. Netice itibariyle müzik benim hayatim, baska deyisle icimden gelen duygu seli, yasam askim, hayatimin yörüngesinin tam merkezindeki bir güzellik, eger insanin bu güzelligi yasayip profesyonel manada hayranlariyla paylasmasinda görünüse takilip kalan insanlarin olmasi beni ara ara üzmekle beraber gercek dostlarimin katiksiz saf sevgilerinin artarak büyümesi, benim kendi kücük dünyamdaki mutluluk hazinemin artmasina, müzikteki kendime olan özgüvenimin pekismesine, her gecen gün gönül köprülerinin kurulmasina sebebiyet vermistir. Amacim ünlü olmaktan ziyade gönlümden dökülen nagmelerin daha fazla insanlarla paylasilmasi, dilden dile, gönülden gönüle tasinmasidir. Burdan hareketle, "Aglamanin faydasi yok" ve "Neden" isimli bestelerimi mükemmel sekilde yorumlayan Selcuk Sahin'e tesekkürlerimi borc bilirim. Unutmadan Ailemle beraber canim kardesim Nilüfer'in bestelerimin yapim asamasinda bana olan büyük desteginden dolayi tesekkür ederken yapmis oldugu mükemmel bestesi "Ne olur" dan dolayi sizlerin önünde tebriklerimi iletirim.
Sizlerle yasamis oldugum bu güzelligin bir ömür boyu sürmesi dilegiyle.

Özlem Ay

A

aliş

size en çok yakışan şey bu güzelliğinizi kapalı hale getirmek tebrikler...bayıldımmmm