Oğulpaşa İlköğretim Okulu Bilgileri Osmaneli Bilecik

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Oğulpaşa İlköğretim Okulu Bilgileri Osmaneli Bilecik

MİSYONUMUZ

Okulun ve tüm kaynakların öğrenciler için var olduğu bilinciyle ülke kalkınımına yönelik sürekli artan verimlilikle en üstün donanımlı herşeyle barışık heryönüyle sıhhatli daha erdemli daha kaliteli fikri hür vicdanı hür bireylerin yetiştiriliminde en son teknolojilerin bilimsel verilerin eğitime yansıtılıp öğretenlerin donatılarak birey merkezli proje tabanlı yaşamboyu öğrenimin sürdürülmesidir.

VİZYONUMUZ

Ögrencilerin iş ve sınav başarılarının artarak süren bir toplam kalite anlayışıyla arttırılması ve dünyanın paralelinde gerekli yeni bilgi ve becerilerin kurslarla kazandırılarak global alanda rekabet eder halde olmasını sağlayacak en son global verilerle sistemin dönüşümünü sağlamak

Oğulpaşa İlköğretim Okulu Bilecik Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Oğulpaşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Oğulpaşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Oğulpaşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Oğulpaşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: OĞULPAŞA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Oğulpaşa Köyü Osmaneli/ Bilecik

Telefon Numarası: Bilgi Yok

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: 419596@meb.k12.tr

Web Adresi: BİLECİK - OSMANELİ - Oğulpaşa İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör: