Öğretmen Kubilay İlköğretim Okulu Bilgileri Yenimahalle Ankara

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Ankara'daki İlköğretim Okulları Hakkında - Ankara Yenimahalle'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Tanıtımı - Resimleri - Hakkında

VİZYON
İletişim gücü yüksek ve gelişmiş bir kurum kültürüne sahip, eğitim kadrosuyla üst düzeyde kabul gören bir okul olarak; İstiyoruz ki.... Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. İstiyoruz ki... Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. İstiyoruz ki... Okulumuzda, hem öğretmenler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın. İstiyoruz ki... Okulumuzda, çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptıklarında alacakları cevaptan korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın. İstiyoruz ki... Okulumuzda; herkes, her gün, daha iyiye ulaşmak için çalışsın.
MİSYON
Biz Ankara İli,Yenimahalle İlçesi, Öğretmen Kubilay İlköğretim Okulu olarak; Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, Onların; bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, Onlara yüzyılımızın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.
Öğretmen Kubilay İlköğretim Okulu Ankara Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Öğretmen Kubilay İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Öğretmen Kubilay İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Öğretmen Kubilay İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Öğretmen Kubilay İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ÖĞRETMEN KUBİLAY İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Sapanca Sok.No:1 Yenimahalle-Ankara

Telefon Numarası: 3123155480

Faks Numarası: 3123445651

E-mail Adresi:
385320@meb.k12.tr

Web Adresi: ANKARA - YENİMAHALLE - Öğretmen Kubilay İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz -
www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.