Nihat Dülgeroğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Uşak

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Nihat Dülgeroğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Nihat Dülgeroğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Nihat Dülgeroğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Nihat Dülgeroğlu İlköğretim Okulu İletişim

Nihat Dülgeroğlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Uşak'ta tanınan iş adamlarından Nihat DÜLGEROĞLU tarafından yaptırılmıştır.

Nihat DÜLGEROĞLU İlköğretim Okulu açılmadan kısa bir süre önce, Sait ve Sabri AĞAOĞLU Lisesi'nde eğitim ve öğretime başlamıştır. Bina tamamlandıktan sonra, 1997-1998 eğitim ve öğretim yılı itibari ile kendi binasında devam etmeye başlamıştır.

Okulumuz 1 bodrum ve 3 kat olarak yapılmış olup, toplam 4 kattır. Binada 16 derslik, 1 ana sınıfı, modern fen ve teknoloji laboratuarı, bilişim teknolojisi sınıfı, kantin, spor salonu, sosyal ve kültürel çalışmaların yapıldığı salon bulunmaktadır.

Binanın kapladığı alan 500 m2'dir. Okul bahçesi Sait ve Sabri AĞAOĞLU Lisesi ve Turhan AKÇAY İlköğretim Okulu ile birlikte kullanılmaktadır. İkili eğitim ve öğretim uygulanan okulumuzda 1000 öğrenci eğitim görmektedir. 45 öğretmen ve 3 idari hizmetler olmak üzere 48 personelimiz vardır.

Okulumuz sportif yarışmalar, sosyal, kültürel, bilgi yarışmalarında Uşak'ta çeşitli dereceler kazanmıştır.

2006-2009 yılları arasında AB Comenius Projesine katılmıştır. Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın birlikte yürüttüğü Temiz ve Hijyen Okul projesinde Beyaz Bayrak almaya hak kazanmıştır.

Nihat Dülgeroğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 276 2245675
Okulun Faksı: 276 2245829
Okulun Adresi: KEMAL ÖZ MAHALLESİ KARAKIRAN MEVKİİ NO:12
Okulun Web Adresi:
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok