Muzaffer Mert İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Uşak

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Muzaffer Mert İlköğretim Okulu Hakkında - Muzaffer Mert İlköğretim Okulu Tanıtım - Muzaffer Mert İlköğretim Okulu Resimleri - Muzaffer Mert İlköğretim Okulu İletişim

Muzaffer Mert İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz adını, okulumuzu yaptıran hayırsever işadamlarımızdan Muzaffer Mert’ten almaktadır. Okulumuz 1993–94 Eğitim-Öğretim Yılında eğitim-öğretime başlamıştır. Okulumuzun öğrenci sayısının hızla artması nedeni ile 2002-03 Eğitim-Öğretim Yılında ek bina yapılmış olup 4 Kasım 2002’ de hizmete girmiştir.

MİSYONUMUZ
Okulumuz İçin Belirlenmiş Olan Eğitim- Öğretim Programını Çevre Faktörlerini De Dikkate Alarak Etkili Ve Verimli Bir Şekilde Uygulamak Ve Öğrencilerimizin Kabiliyetlerine Ve İhtiyaçlarına Uygun Bir Eğitim Hizmetlerini Sunmak, Onların Sosyal Kültürel Eğitim-Öğretim Ve Ekonomik İhtiyaçlarını Karşılayacak Yeteneklerini Geliştirmelerine Ortam Hazırlayarak, Bütün Öğrencilerin Öğrenmelerini Ve Öğrenen Birey Olmalarını Sağlamak, Onların Bilgili Becerili Ve Kendine Güvenen Bireyler Olarak Yetişmelerine Fırsat Tanımak Ve Onlara 21.Yüzyılın İhtiyaçlarına Cevap Verebilecek Beceriler Kazandırmak Bizim Temel İşlevimizdir.

VİZYONUMUZ
Türk Milli Eğitim Genel Amaç Ve İlkeler İ İle Anayasamızda İfadesi Bulunan Atatürk İlke Ve İnkılâpları Doğrultusunda, Türkiye’yi Çağdaş Uygarlık Düzeyine Çıkaracak Bir Yönetim Ve Takım Çalışması Anlayışından Hareketle, Türk Eğitim Sisteminde Eğitim-Öğretim Etkinliğinin Bir Parçası Olarak, Okulumuzu Çevremizin Eğitim, Bilim Ve Kültür Merkezi Yapmak Bizim Temel İşlevimizdir.

Muzaffer Mert İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 276 2233142
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: AYBEY MAHALLESİ TOP ALTI SOKAK
Okulun Web Adresi:
http://www.muzaffermertioo.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu