Musa Kazım Manasır İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Musa Kazım Manasır İlköğretim Okulu Hakkında - Musa Kazım Manasır İlköğretim Okulu Tanıtım - Musa Kazım Manasır İlköğretim Okulu Resimleri - Musa Kazım Manasır İlköğretim Okulu İletişim

Musa Kazım Manasır İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

MUSA KAZIM MANASIR İLK OKULU’NUN TEMELİ 1974 YILINDA VALİ SAYIN MÜNİR RAİF GÜNEY TARAFINDAN ATILMIŞ OLUP 1975 YILINDA EĞİTİME BAŞLAMIŞTIR. İHALE BEDELİ 880,000, TL. OLUP BU İHALE BEDELİNDEN YAPILAN İNDİRİM İLE MEFRUŞAT EKSİĞİDE TAMAMLANMIŞTIR.

MÜTEAHHİDİ MERHUM METE TERZİOĞLU ŞANTIYE ŞEFİ MİMAR A. YÜKSEL KAŞIKÇİ’DIR. BİNA YAPILDIĞI TARİHTE ŞEHİR ŞEBEKE SUYU OLMADIĞINDAN YER ALTI SONDAJ! İLE SU ÇIKARTILMIŞ; KANALIZİSYON OLMADIĞINDAN FOSSEPTİK ÇUKURU YAPILMIŞTIR. BU BİNA 1976 DEPREMİNİ VE ONDAN SONRAKİ DEPREMLERİ GEÇİRMİŞ OLUP; DEPREME DAYA NIKLI OLDUĞU TESBİT EDİLMİŞTİR.

1996 YILINDA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE YAPILAN PROTOKOL İLE İKİNCİ BİNA 25,000,000 Tl.. İHALE BEDELİ İLE ALİ AYGÖREN FİRMASI TARAFINDAN YAPILMIŞTIR. BU BİNANIN DEMİR VE ÇİMENTOSU ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ’NCE KARŞILANMIŞ OLUP BENİM KATKIM 15,000,000,- TL.DİR. BU BİNADA DEPREM TESTİNDE SAĞLAM RAPORU ALMIŞTIR

Müdür Yardımcısı 2 Müdür Yardımcısı
Öğretmen 22 Branş, 20 Sınıf Öğretmeni, 4 Okul Öncesi Öğretmeni
Memur Yok
Yardımcı Hizmetli 1 Hizmetli (Ücretli)

ŞUBE ve ÖĞRENCİ SAYILARI
Şube Sayısı 36 Şube
Öğrenci Sayısı 1200 Öğrenci

BİNA BİLGİLERİ
Derslik Sayısı 20 Derslik
Atölye ve İşlik Sayısı 1
Fen Laboratuarı 1 Fen Labaratuarı
BT Sınıfı 1 BT Sınıfı
Konferans Salonu Yok
Spor Salonu Yok
Yemekhane Yok
Misafirhane Yok

Musa Kazım Manasır İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 258 371 02 03
Okulun Faksı: 258 371 36 69
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi:
http://www.musakazimmanasir.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 461987@meb.k12.tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri: Denizli Merkez İlçesine Bağlı Gümüşler Belediyesinin Yeni Mahallesinde Bulunan Okulumuz İl Merkezine 3 km Uzaklıktadır.Dolmuş ve belediye otobüsleri vasıtasıyla ulaşıma her yönlü açıktır.
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Musa Kazım Manasır İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -
www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız