Mimar Sinan İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Mimar Sinan İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Mimar Sinan İlköğretim Okulu Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mimar Sinan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mimar Sinan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mimar Sinan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mimar Sinan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mimar Sinan İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1984-1998 Eğitim Öğretim yılında hizmete açılmıştır. 1985-1986 Eğitim Öğretim yılında okulumuzun ismi ''GEBZE MİMAR SİNAN İLKOKULU'' olarak belirlenmiştir. 1989 yılı içersinde 11 derslikli yeni bir okul yapılmış 1994-1995 Eğitim Öğretim yılında ilköğretim okuluna dönüştürülmüştür. Halen biri üç katlı,biri dört katlı iki binada 1061 öğrenci, 35 öğretmen, bir müdür iki müdür yardımcısı ile eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Mimar Sinan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: MİMAR SİNAN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Mimar Sinan Mah. Gebze Kocaeli
Telefon Numarası: 2627440951
Faks Numarası: 2627420846
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Mimar Sinan İlköğretim Okulu Resimleri.

Kaynak : webrehberi.biz - GEBZE " Mimar Sinan İlköğretim Okulu" FunClub

Son düzenleyen: Moderatör:
H