metin2 0 yanga item alma - Resimli anlatım

Dine

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
ilk önce bi pazara tıklıyoruz alacagımız itemin üstüne sol tıklıyoruz gölgesi kalıyor. tıkladığımız pazarın penceresini kapatıyoruz item hala mousta kalıyor başka bir pazara tıkliyp mousun üstündeki itemi kendi envanterimize koyuyoruz ve sonra 0 yanga safra geliyor ama aldığımızda oyun kapanıyor. anlamayanlar için resim:

Alıntıdır​

B

belirsiz wakka

arkdadşlar yeterli yang niye diyo çünkü en son pazarda mesala +9 dolu aldınız gölegesi kaldı kapatınız depo yu başka bir depo açıp dolnay ı markete koyun türkde bu hilenin yüzünden 95 lw lim

K

Kayıtsız Üye

Bu hileye program lazım ben indirdim programı , sonra başka car actım yoksa ban yerdim. Sonra sadece bir kez denedim oda tuttu +9 dolunay aldım bedava. Ama başka uğraşmadım car acmayla. Cok iyi ya!

J

JeavineSs

Abicim Denedım Aynısı Geldi Safra 0 Yang Dıye Evet e Bastım Bıse Olmadı Dedıgım Şu Pazarı Actım +9 abanoz vardı onu yapıyım dedım nse yptım aynı yazı geldi evete tıkladım bıse çıkmadı sadece oyundan attı tekrar girdim blkı gelmıstır dıye ama glmedi yaa ...

K

Kayıtsız Üye

beyler boşuna uğraşmayın gm bu bugu kapattı yaparsanız oyundan atar itemde gelmez en kötü ihtimallede ban yersiniz boşa uğraşmayın.