Merkez İlköğretim Okulu Bilgileri Marmara Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında -Marmara'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Merkez İlköğretim Okulu Resimleri - Merkez İlköğretim Okulu Hakkında

OKULUMUZ

Marmara Merkez İlköğretim Okulu BALIKESİR ilinin MARMARA ilçesinde faaliyet yürüten eğitim kurumlarımızdan biridir. Hedefi Türk Milli Eğitim Sisteminin bireylere en iyi bir şekilde ulaştırılması olan kurumumuz mevcut yapısı ile eğitim kalitesinin arttırılmasını hedeflemektedir.

Sizinle okulumuzu tanıyalım; 1996 yılında hizmete girmiş olan Marmara Merkez İlköğretim Okulu, iki kat derslikler ve bir kat da bodrum olmak üzere 340 m2 bina alanı ve 1100 m2 ön-arka bahçeden oluşmaktadır.

Teknolojisi sınıfı, 1 Fen ve İş Eğitimi laboratuarı, 1 kütüphane odası, 2 idari oda, 1 Öğretmenler odası, 12 öğrenci öğretmen tuvaleti, 1 spor odası, 1 arviş odası, 1 kalorifer odası ve 1 malzeme odası bulunmaktadır.

Okulun giriş kapısı hariç güney ve batı yönlerinde iki kapısı daha mevcut olup ısıtma sistemi olarak 2004 yılının ikinci döneminde kaloriferli (katı yakıtlı) sisteme geçilmiştir.
Ayrıca okulumuzda 1 Okul Öncesi Öğretmeni, 5 Sınıf Öğretmeni, 1 Türkçe Öğretmeni, 1 Matematik Öğretmeni, 1 Fen ve Teknoloji öğretmeni, 1 Sosyal Bilgiler Öğretmeni, 1 İngilizce Öğretmeni, 1 Beden Eğitimi Öğretmeni, 1 Müdür ve 1 Memur olmak üzere 14 personel vardır.

Merkez İlköğretim Okulu Balıkesir Marmara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Merkez İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Merkez İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Merkez İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Merkez İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Okullar Mah. Marmara Adasi Balikesir

Telefon Numarası: 2668855030

Faks Numarası: 2668855030

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
BALIKESİR - MARMARA - Merkez İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.