Madenler İlköğretim Okulu Bilgileri Yatağan Muğla

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Madenler İlköğretim Okulu Hakkında - Madenler İlköğretim Okulu Tanıtım - Madenler İlköğretim Okulu Resimleri - Madenler İlköğretim Okulu İletişim

Madenler İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz, 1942 yılında eğitim-öğretime açılmış olup, açılış tarihinden bu yana kesintisiz hizmet vermektedir.Binanın mülkiyeti Köy Tüzel Kişiliğine aittir.Okulumuz 4 binadan oluşmaktadır.2003/2004 eğitim-öğretim yılından itibaren kademeli bir şekilde 6. Sınıflardan başlayarak ikinci kademe eğitim vermeye başlanmış, 8 Sınıflı İlköğretim Okulu olarak ilk mezunlarını 2005/2006 Eğitim-Öğretim yılı sonunda vermiştir. okul_08
2006 yılında okulumuz dershane ihtiyacının giderilmesi için İl Özel İdare tarafından kaynak ayrılmış, ayrılan kaynağın neticesinde okulumuza 1 katlı 4 derslik ve 1 idare odasından oluşan ek bina yapılmıştır.Ek binamızın 2007/2008 Eğitim-öğretim yılında hizmete başlamış olup diğer ihtiyacımız olan bilgisayar odası, fen laboratuarı, kütüphane ve iş eğitimi odası gibi bölümlerimizde de hizmet verecek dershanemiz oluşmuştur.
okul_16 1994-1995 eğitim öğretim yılından itibaren okulumuz bünyesinde anasınıfı eğitimi verilmektedir.Okulumuzda halen 1 müdür, 1 müdür yardımcısı, 5 sınıf öğretmeni, 3 branş öğretmeni, 1 sözleşmeli anasınıfı öğretmeni ve diğer okullardan görevlendirilmiş 4 öğretmen çalışmakta, 12.10.2009 tarihi itibariyle nakil gelen ve 1. Sınıf kayıtlarıyla 199 İlköğretim öğrencisi , 21 anasınıfı öğrencisi olmak üzere toplam 220 öğrenci öğrenim görmektedir.

Madenler İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Yatağan
Okulun Telefonu: 252 572 24 51
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi:
http://www.madenlerio.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: madenlerio@hotmail.com
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu