M.Akıf Ersoy İlköğretim Okulu Bilgileri Savaştepe Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Balıkesir Savaştepe'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - M.Akıf Ersoy İlköğretim Okulu Tanıtımı - M.Akıf Ersoy İlköğretim Okulu Okulu Resimleri - M.Akıf Ersoy İlköğretim Okulu Hakkında

VİZYONUMUZ

Vizyon; Ne olmak istiyoruz sorusunun cevabıdır. İdeallerimiz hatta ulaşacağımızı asla düşünemediğimiz hayallerimizdir. Vizyon yolumuzu belirler, hedeflerimizden saptığımızda bize yol gösterir.
İstiyoruz ki: Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin.
İstiyoruz ki: Okulumuzda her veli öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Okulumuzda hem öğretenler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın.
Okulumuzda çalışanlar, gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptığında alacakları tepkiden korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın. Okulumuzda herkes, her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

Okulumuzun misyonu: Misyon bir okulun. Neden varız? Sorusunun cevabıdır.
İlkelerimiz: bizi öğrencilerimizi velileri ve okulumuzun içinde bulunduğu toplumu yönlendirir. Biz bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak onların bilgili becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.

İnanıyoruz ki: Öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmesi ilk önceliktir.
İnanıyoruz ki: Öğrenciler bütün çalışmalarımızın odak noktasıdır ve amaçlarımıza temel oluşturur.
İnanıyoruz ki:Biz birbirimizi öğrencilerin velilerin ve toplumun sürekli gelişen beklentilerine ayak uyduracak şekilde geliştirmek için yüreklendiririz.
Biz hepimiz öğrencilerimizin başarısını arttırmak için karşılıklı olarak sorumluluk alır ve verimli bir şekilde çalışırız. Biz birbirimize ve kendimize güveniriz. Öğrencilerimize birey olarak saygı duyar onları koruyup gözetiriz.
İyi bir eğitim öğrenciler arasındaki bütünleşme kadar çeşitliliği de gerektirir. Farklılıklarımızın bilincindeyiz ve bunların birer zenginlik kaynağı olduğuna inanıyoruz. Birbirimizi anlıyor farklılıklar ve görüş ayrılıklarını bir zenginlik olarak kabul ediyoruz.
Biz sürekli olarak yeni öğrenme biçimlerine kendimizi adapte edecek beceriler geliştiririz. Aynı zamanda değişim ihtiyacı ile geçmiş değerlerimiz arasındaki dengeyi de koruruz. Değişim mükemmeliyete ulaşmada bize cesaret kazandırır. Geçmiş deneyimlerimiz ise göze almamıza yardım eder. Biz okul olarak farklıyız. Yetenekli enerjik coşkulu ve üretkeniz.

M.Akıf Ersoy İlköğretim Okulu Balıkesir Savaştepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; M.akıf Ersoy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, M.akıf Ersoy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, M.akıf Ersoy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, M.akıf Ersoy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: M.AKIF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: FATİH MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ SAVAŞTEPE/BALIKESİR

Telefon Numarası: 2665521060

Faks Numarası: 2665521060

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
BALIKESİR - SAVAŞTEPE - M.akıf Ersoy İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.