Kuvayı Milliye İlköğretim Okulu Karatay Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Kuvayı Milliye İlköğretim Okulu Hakkında - Kuvayı Milliye İlköğretim Okulu Tanıtım - Kuvayı Milliye İlköğretim Okulu Resimleri - Kuvayı Milliye İlköğretim Okulu İletişim

Kuvayi Milliye İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kuvayi Milliye İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kuvayi Milliye İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kuvayi Milliye İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kuvayi Milliye İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kuvayı Milliye İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okul hazineden ve bir bölümü çevre halkı tarafından bağışlanan arazi üzerine 1999 yılında Bakanlık tarafından (MLO) Okulu olarak projelendirilmiş ve 2000 yılında eğitim öğretime başlamıştır. Ancak (MLO) uygulamasına geçilmemiştir.

Kuvayı Milliye İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KUVAYİ MİLLİYE İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: EMİRGAZİ MAH.GÜLKÖKÜ SK.NO:2 KARATAY/KONYA
Telefon Numarası: 3323558171
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
kuvayimilliyeioo@gmail.com
Web Adresi: -

Kuvayı Milliye İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr