Kürtçe Türkçeye Çeviri Yapan Online Sözlük

K

Kayıtsız Üye

Sponsorlu Bağlantılar
ji riyek dur.birinek kur.ji jilek hur .bunların anlamları nedir acaba hiç bi yerde bulamadım

uzak bir yoldan. derin bir yaradan. son cümleyi çeviremedim malesef

Son düzenleyen: Moderatör:
K

Kayıtsız Üye

karkeran ne anlama gelmekte arkadaslar yardımcı olurmusunuz tahmınımce yasamakla ılgılıydı !!!!

K

Kayıtsız Üye

birin kure derman nabe dil heskiriye çare nabe bahar hatiye evinadilimin geyidiye deng ji nayi gurbeti zore ez cibikim dure

K

Kayıtsız Üye

dıregod du galıba anlamı ne duydugum kadarı aradım bı hata var yazımda galıba turkcesını merak ettım yazarmısınız

K

Kayıtsız Üye

arkadaşlar ben de kürdüm ama pek kürtçe bilmiyorum birini kapak yapmak istiyorumda acaba kürtçe olarak sen kürtlere kurban ol nasıl söyleniyor diyebilirmisiniz

K

Kayıtsız Üye

Ben bir arkadaşımın doğum günü kutlamak istiyotum. "Doğum günün kutlu olsun" nasıl denir yardımcı olur musunuz bana ?

K

Kayıtsız Üye

Car caran ji bo Xweda ketin Kerbela
Car cara ji bo însan ketin çarmixa îsa
Yek caran hember Dehaq bûn hesinkar Kawa
îro li ser Zagrosan bûn mîhraca insan
Roja Şahmerdanim çar alîyê Kurdistan
Destpêk welatê xwe jîn bikin hemû cîhan
Bûn şefeqa insan ber erd û ezman da
Em şêr Elîşêrin Sêwas û Dêrsim da
Neqşa ewlîyanan ser erdê Kurdan da
Em soz û peymanin îqrara merdan da ....

Ne demek lütfen yardım

K

Kayıtsız Üye

Ez çabıkım te birnakım tü keti dilemin dernay ez
çıxaz çere tekımji disa te hezdıkım.

A

ACİL

tu gul ez bulbul i teme tu zın ez mem e teme heta sal bum we dinyaye tu mıni ez ji teme. sew sere te xwes be

bunu türkçeye çevirebilir misiniz ?

K

Kayıtsız Üye

tu gul ez bulbul i teme tu zın ez mem e teme heta sal bum we dinyaye tu mıni ez ji teme. sew sere te xwes be

Sen gül ben bülbülünüm sen zin ben meminim bu dünyada yaşadığım sürece sen benimsin ben seninim