Küçük İskender Sözleri - Küçük İskender Aşk Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
Küçük İskender Sözleri - Küçük İskender Aşk Sözleri

"Misafirliğe gittiğim evlerde yırtık çorabımı saklargibi saklıyordum seni deli gibi sevdiğimi'' (Küçük İskender)

"Seni tanıyamıyorum artık derken ne kadar da hakLıydın… Ben de seni sevdikten sonra kendime hiç rastLamadım"

"Ben de delirir miyim unutursam; gördüğüm son harikulade rüyayı. Durmayın, siz kaçın kurtulun. Ben oyalarım hatıraları.."

"Biri şu Aşk'ın gece tarifesini kapatsın! - Geceleri daha fazla can yakıyor..!"

"Gittiğinden bu yana pek bişey değişmedi aslında, sadece yelkovanı akrep soktu...Artık işlemiyor zaman..."

"Aylardır kurutma askısında duran "tek" çorabım gibiyim. Ne kıyıp atabiliyorum kendimi, ne de diğer tekimi bulabiliyorum.."

"Hayatımda ilk kez birisi bana ''kendine çok dikkat et'' dedi.. heralde anlamış Onun kalbini taşıdıgımı.."

"Evvel zamanların, şimdiki zamanlarımın kalburunda aktı gitti.Ve sen zamanla ''Hiç'' oldun."

"Suçu benim üstüme at:Aşk değildi o;Yalnızca bir isim benzerliğiydi diye söylenirim..."

"Sen devrik "seviyorum seni"ler ifşa ederken, ağzımın içinde "bende"ler sayıklayacak kadar olağandışı aptaldım ben."

"Mesela sırada ki parça sen olsan bana gelsen falan.."

"Senin hep 'Seni seviyorum ama..'ların vardı. Benimse '.. ama seni seviyorum'larım."

"Yarasında dikişi olana acı mı sorulur ? Çek bakışlarını gözlerimden. aşk bu, şeytan doldurur..."

"Artık aramızdaki uzaklıktan, şık bir matem giysisi diktirebilirsin kendine.."

"Gökyüzüne Bakarak seni düşündüm..Gök, yüzü'nü kıskαndı..."

"Kaç gündür hayata bağlanmamı isteyenlere sensizliği anlatmanın yollarını arıyorum. Yeteneksizlik bende değil.. sensizlik ağır. Sensizlik zor. Beni zorda bırakıyor dilleri lâl sesi sessiz görüntüleri renksiz tadı tatsız kılan bir hal bu... Anlatılamıyor yoksa neden susayım konuşmamın en çok lazım olduğu anlarda...... Yoksa neden küseyim sen tam da hayatın kalbinin attığı yerde kalp atışım olmuşken... Yoksa neden bir nem olasın gözlerimde canımın taa içine seni yerleştirmişken.."

Son düzenleyen: Moderatör: