Köpek Eğitimi Fiyatları Ne Kadar

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
köpek eğitimi - köpek eğitimi merkezleri - köpek eitim fiyatları

Köpek eğitimi fiyatları hakkında merak edilenleri cevaplamak adına, etraftaki fiyatları inceledik, köpek eğitimi yaptırmak isteyen yüzlerce insan aslında fiyatlardan yana sıkıntı çekiyor, bunu bir kere daha görmüş olduk, ikinci bir istenmezlik nedeni ise köpeklerinden uzak kalmak olarak görünüyor.

Öncelikle kimi profesyonel eğitmenlerin kişilerin evlerine gelerek köpek eğitimi verdiklerini hatırlatalım. Bu köpeklerinden ayrılamayanlar için bulunamaz bir fırsat.

Gelelim fiyatlara, köpek eğitimi fiyatları sanıldığı gibi her yerde 1000$-2000$ arası olmuyor, şöyle ufak bir araştırma yaptığımda gördünki, her köpeğin alması gerektiğine inandığım temel itaat eğitimi fiyatları 300$ ila 700$ arasında değişiyor, buda 500tl ila 1000tl gibi bir paraya denk geliyor.

Ayrıca ileri itaat eğitimi ve alan koruma eğitimi gibi daha üst düzey eğitimlerinde çok aşırı meblalar olmadığını ve herkesin bütçesine uygun köpek eğitim merkezleri olduğunu gördüm.

Köpek eğitimine 500$ vermekten çekinmeniz, köpeğinizin evdeki yediği yüzlerce dolarlık eşyalarla kıyaslanabilir.

M

Misafir

Köpeqiniz Eyer Pitse kesinLikLe İtaat Egitimleri yapıLmaLıdır Toplam ücreti:127.95 Krs.