Komik Sözler Kısa

Sponsorlu Bağlantılar
kısa komik sözler
komik kısa sözler
en komik sözler kısa

tamam düştüysek kalkarızda karizma yerlerde

ona kalbimi verdim saklasın diye, buzdolabına koymuş bozulmasın diye

ot yemek zayıflatsaydı inekler manken olrdu

ya olduğun gibi görün.yada gözüme görünme

okul bizi bozar yaşasın cumartesi pazar

Almanyada yaşayanlar Alman ise Sakaryada yaşayanlar sakar mı?

Ampulu edison buldu parasını biz ödüyoruz oh ne ala

ulvi coco cola almış kapağında tekrar deneyiniz yazıyormuş kapağı kapatıp tekrar acmış

Akıllı adam aklını kullanır.Daha AKILLI adam Başkalarının da Aklını kullanır

en güzel söz daha söylenememiş olan sözdür

bana takıl evden atıl

arkamdan konusup beste yapacaginiza, yüzüme konusun düet yapalim

hani derler ya kadındır adamı deli eden sen ne dersen de yine kadındır deliyi de adam eden

Aşkından oldum nezle burnumu siliyorum 3 metre bezle.

Dünyada her erkeğin başına 3 kız düşermiş kim benim hakkımı yediyse haram olsun

Komik sözler, komik laflar,

» Bır Kazan Varmıs. Bu Kazan Cok Iyı Dans Edıyormus. Acaıp Oryantal Yapıyormus. Muhtesem Kıvırıyormus. Bu Kazana Ne Denır? Iyı Oynayan Kazansın...

» Icme Ask Sarabından Acıdır Aman Dıkkat Et Kızım Babası Hocadır.

» Bekar Imam Köyde Aşık Olduğu Kızı İstetmiş Ama Vermemişler. Namaz Vakti Gelince Mikrofona\"Sıradaki Ezanı Sevipte Kavuşamayanlar İçin Okuyorum\" Demiş

» Beni Seviyormusun Dedim Seviyorum Dedi Ne Kadar Dedim Ölesiye Dedi İspatla Dedim Öldü Enayi

» Bır Gorsen Sana Olan Sevgımı, Karsısında Dız Coker Merhamet Dılersın. Ama Askım Sana Bakacak Kadar Kuculmedı. Sen Bır Terzının Kızı Ben Se Bır Fabrıkatorun Ogluyum. Bırlesmemız Imkansız...

» Erkekler Hep Tanrı Once Bızı Yarattı Dıye Ovunurler. Ama Bu Gayet Normaldır. Cunku Her Sanatcı Eserını Yaratmadan Once Bır Musvettesını Yapar...

» Evde Kalmış Kızlar Müjde.......... Adınızı,Yaşınızı,Boyunuzu,Kilonuzu Yazıp 2111\'E Gönderin Aileniz Yerine Turşunuzu Biz Kuralım......... (Dikkat...İlk 10\'A Girene Turşu Bidonu Hediye......)

» Bu Mesajı 5 Arkadaşına Yolla Eğer Bu Sms Zincirlerini Kırarsan Hayat Boyu Aşk Hayatın Kötü Gidecek Eğer Zinciri Devam Ettirirsen 22 Gün İçinde Gerçek Sevgiye Kavuşacaksın

» Adamın Biri Pc Başında Uyuyakalmışşş. Sabah Kalktığında Nezle Olmuş Neden? Cewap:Windows Açık Kalmışda Ondan

» Dertleşmek İstiyosan 1 Tuşla Birisine Sarılmak İstiyosan 2 Tuşla Eğlenmek İçin 3 Tuşla Mutlu Olmak İçin 4 Tuşla Hepsini İstiyorsan Benim Numaramı Tuşla

» Beyaz Giyiyorum Söz Oluyor Siyah Giyiyorum Toz Oluyor Ben Ne Giyeyim

» Aciktıysan Bosluk Bırak 2kola 2pepsi 7kıymalı 2kola 5cipsi Yaz 2365 Yolla Bosanda Semerimi Ye Melodisi Cebine Gelsin

» Can Bedenden Çıkmayınca Ne Olur? Can Fizik Dersine Geç Kalır