Komik Doğum Günü Mesajlar Doğumgünü İçin Komik Mesajlar

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Doğum Günü Mesajları Komik

Saatlerce parlak bir fikir aradım sana komik bir mesaj yollayabilmek, ışıl ışıl bir yaşam dilemek için. Doğum günün Kutlu olsun..

Belki gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Bütün güzellikler seni bulsun! NiCE YAŞLARA… Sağlık başarı, mutluluk, aşk hep seninle olsun, sende hep benimle ol! olur mu? MUTLU YILLAR…

Bir sene daha ölmeye yaklaştın yaşlı ihtiyar!..

Bu günü unuttum sandın değil mi? Hiç unuturmuyum dostum benim. Ampulun icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.

Mutluluğun Enflasyon kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük,geleceğin de Demirel’in keli kadar parlak olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Minareden Atlarım Doğum Gününü Kutlarım

Yaş günü kutlu olsun hep böyle melekler doğsun.

Elma dala asılsın, kankam nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. İyi ki doğdun..

Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun. Bugün mutlu ol, dertlerini unut.

Yaş Günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskadıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyiki de varsın.

Yemesin karpuzu kelek, bugün doğan bir melek. Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çeşit çeşit yelek.

Doğum günü unutmadım haberin olsun.Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun.

Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun (bu mesajı iyi sakla seneye bana bir daha mesaj masrafı yaptırtma) Mutlu yıllar.