Kısa ve Güzel Aşk Sözleri

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Güzel Aşk Sözleri

Aşkı tarif edemez kimse sadece yaşanarak öğrenilir.

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Gözlerin gözlerimde, ellerin gözlerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…

Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

Kaybettiklerine üzülme demekki değerini bilmiyor. Kazandıklarına sevinme onlarda bir gün gidiyor.

Aşk bazen beklemeyi sabretmeyi öğretiyor. Ama aşk bunları bana öğretmedi bekleyemiyorum gel artık.

Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır.

Eskiden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim. Şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar gözyaşım oldu..

Heyecanla yenilikler keşfediyorum kendimde. Aklımda dolanan bir sen varsın sevdiğim. Tacı sana verdim, kraliçesin gönlümde. İsmiyle uyandığım bir sen varsın sevdiğim. Canıma can ka

Herkes aşkını bilmeli görmeli sevmeli ki hayat aşk olsa herkes uçsa göklere çıksa dünyanın en güzel kraliçesi gelsede beni yine seni bulur seni severim.

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.

Sevmek o kadar güzel ki ama her zaman güzel değildir. Çünkü; aşk her zaman gerçek olmuyor.

Bedenim kalbime ne kadar muhtaç ise kalbimde sana o kadar muhtaçtır sevgilim.

Kül olmuş ateş yanar mı, Buz tutmuş su akar mı, Bu gözler seni gördü başksına bakar mı..

Aşık olmam derken.. Gülüşün rezil etti beni..

Tek bir bedduam var Sarıldığın her insanda beni hatırla..

Gecenin sessizliğinden midir,yoksa hüznünden midir bilmem ” Dün gece aklımda yine sen vardın” hatta ” dün gece aklıma yine sen düştün” demek geldi içimden.
Gecenin bir yarısı, el ayak çekildiğinde birçoğumuzun aklına bir garip duygu düşer.Adını siz koyun bunun “Aşk” , “Hasret”, “Alışkanlık” ne derseniz deyin.
Kimi eski sevgiliyi, kimi karşılıksız aşkını, kimiside yaşanmışlıkları düşünür durur.
Bazen efkarlanır, bazende keyifleniriz bu durumda.
Yakarız bir cigara ve sonuna kadar içimize çekeriz dumanını ” offf offf” dercesine… Gece gece uykumuz kaçıverir birden…
Evet bende bu gece yaktım bir sigara derin bir offf çektim. Hem başım, hemde kalbim ağrıyordu…
Aslında hazır değildim buna beklemiyordum,istemiyordum hatta kaçıyordum bu duygudan. Ama Can Babanın dediği gibi :
” Bir gün kaldığın yerden başlayacaksın.
Biri seni bulacak
Önce korkacaksın,biraz ürkeceksin.
Ne kadar dirensen de nafile.
İnsansın sonuçta, seveceksin.
Eski acılara bakıp da küsme sevdalara
Gâvura kızıp da oruç bozulmaz! “…
Bende Can Babayı dinledim . Gavura kızıp oruç bozmamaya karar verdim.
Hayatımdan kimlerin gelip geçtiğini düşündüm,sanki hepsi yalanmış.
Çıldırmak üzere olmuşken, biran gözümden yaşlar süzülüverdi .
İtiraf ediyorummm.

“Dün Gece Aklımda Yine Sen Vardın”…

Aynı şehirde sen varsın, ben varım, ama biz yokuz.

Bazıları konuşmaz, gözlerine 5 saniye bakar, ömründen 5 yıl verir.