Kısa Komik Skeçler - Trafikte Anne Var

Dine

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
kısa komik metinler - Trafikte Anne Var skeçi

Seslendirme : hoşgeldiniz sevgili seyircilerimiz bugün sizler ile trafikte yer alan anneleri izliyeceğiz.Gördüğünüz gibi anne ve oğlu araba ile trafikte yol almaktadırlar.Annenin aniden frene basması ile çocuk kusar. Annelik içgüdüsü ile anne yola değilde çocuğuna ulaşmak için arkasına döner.Çocuğa daha iyi yetişebilmek için destek almaya çalışırken gaza basar ve olanlar olur.

(Murat taksisi ile hemen sahneye gelir.)
Araba önde duran taksiciye çarpar.

Taksici : ne yaptın hanfendi ya?
Anne : ayyy çok rica ediyorum bana ekmek teknem şu bu şeklinde edebiyat yapmayın şimdi!
Taksici : abla ne diyon yamahvettin arabayı görmüyormusun?
Anne : ne alakası var tampon çıktı sadece
Taksici: abla arabayı ezdin görmüyorsun hayret bişi yaa?
Anne : tamam neyse masraf vereyim de uzamasın
Taksici : tamam 600 lira ver o zaman
Anne : kaç para eski para ile ?
Taksici : 600 milyon
Anne : yok artık ben sana yeni araba alayım
Taksici : nee???
Anne : dalgamı geçiyorsun benimlebu arabanın tamamı kaç para kibunun markası ne ?
Taksici : gördüğün halde markasını anlamadığın arabaya niye laf atıyon abla
Anne : anlaşıldı biz en iyisi polis çağıralım.

Polis gelir:

Taksici : ben kırmızı ışıkta duruyordum bu hanım geldi bana vurdu
Anne : evetaynen öyle oldu ama oğlum kusuyordu
Polis : ne...
Anne : kasıt yok yani hani şu arabaya bi geçireyim değilkaza işte
Taksici : abi işten güçten kaldım
Polis : siz niye bi çağırdınız bu kadar basit iş için
Taksici : abla ödeme yapmıyor
Anne : ne münasebettamponun parasını ödeyeyim debeyfendi yeni arabanın ilk taksidini benden çıkarmak istiyoryok öyle !

Polis(ruhsatlara bakıyor):

Anne : ben bi eşimi arayayım
Polis : bence de bir arayın siz eşinizibeyfendinin masrafınızı karşılamanız lazım yoksa ceza yersinizceza daha yüksek olur sizin için
Anne : memur bey siz bu beyin benden kaç para istiyor biliyormusunuz ki neye göre ceza yüksek olacaktır diyorsunuzgörünen o ki hemcins birliği var
Polis : ne ?
Taksici : abi bu sabahtan beri böyle çen çen çen
Anne : anlaşıldıavukatımla görüşmek istiyorum!
Polis : neyi görüşeceksin avukatınla ? adama kırmızı ışıkta çarpan sentrafiği engelliyen sen
Anne : şuandan itibaren konuşmama hakkımı kullanıyorumbaşka polis gelsin
Polis: hani siz eşinizi arıyordunuzarayın onunla görüşerim bi

Baba ve polis telefonla konuşursonra Baba ve taksici konuşur.
(baba ve polis - baba ve taksici konuşurken arada hızlı geçmesini sağlayan müzik çalar)

Baba : büşra bi yerede hadisesiz git ya oof offf taksiciye 300 lira vereve dönuzatma fazlayoksa içeri alacaklar seni
Anne : ne münasebetkim kimi alıyor?
Baba : bak vallahi karışmam kurtarmam senigelir çocuğu alır giderimbi gece içerde bırakırım seniuzatma ver parayı bin arabaya dön
Anne : iyi ya iyi
Polis : ne oldunuz ?
Taksici : tamam abi ben şikayetçi değilimtamponun parasını versin abla işime döneyim
Anne : baştan 300 deseydin de bu kadar uğraşmasaydıkhayret bişi yaaaa
Taksici : abla sende bi ton laf ettin yok o yok bu araba modeliyok arabanın tamamı ne kadar ...
Anne : bak üstüme gelme bi daha çarparım haa..

Işık söner...

Seslendirme : evet seyirciler gördüğünüz gibi Trafikte Anne varçocuğuna bakmak için kaza yaptı sonrada işi uzattı en sonunda baba araya girdi olay çözdüldü.Diğer bi programda görüşmek üzere
der ve şarkı eşliğinde skeç biter.
-SON-​

Y

yusuf mert

biz bunun değşiğini yaptık metemde sapanca sakarya varya ama bizim yaptığmız buna çok benziyo sadece kısaltılmış hali vardı ama bunu yapsaydık kaymakamlar belediye başkanı okul müdürleri çok gülerdi
ßææ