Kısa Duygusal Sözler

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Duygusal Sözler Kısa Duygusal Sözler

Yine Sonu Gelmiyecek Bir Gece Yine Sensiz geçiçek bir gün Ama Unutmaki Sensiz Geçen Zamanda Bile Seni Sevmeyi öğrendim Bebeğim

Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düstüğüm O Yer dudakların olsun aşkım...

Yalnızlık gecelerin,Ümit bekleyenlerin,Hayal Çaresizlerin,Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin birtanem…

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, uğrunda ölmeye deger gülüm..

Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim…

Aşkımı Bilmez Kimse Senden Başka Senide Kimse biLmez Benden Başka.. Bu Aşk Hayatımda Seni Tanıdım hayat Başladı Yanında Seninle Son Bulur Ancak Bu Rüya…

Güller güzeldir Dikeni Olmasa, Kokusu yeter her Aşığa, Sen benim Biricik Gülümsün Dikenin Batsada Kokluyacağım Son Gülsün

Aşk 1 Kelime ile Anlatılsa Seni Gösteririm Cümle Alemi Alıp karşıma…

Ağlamak aşkın kuralıysa gülmek bana yakışmaz sana Kör Kütük Aşık Olmuşken Gözlerimde Ne yaş Diner Albimde ne Sözler Biter Birtanem

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek…

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsın.

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiginde o bir damla serinligi biriyle paylaşmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayım….

Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peeşisıra gitmek isterdim.