Kırca İlköğretim Okulu Bilgileri Sultandağı Afyonkarahisar

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Kırca İlköğretim Okulu Hakkında - Kırca İlköğretim Okulu Tanıtım - Kırca İlköğretim Okulu Resimleri - Kırca İlköğretim Okulu İletişim

Kırca İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Misyonumuz

Türk Milli Eğitiminin Genel Amaçları doğrultusunda; Atatürk İlke ve Devrimlerine bağlı, yüksek, toplumsal ve ahlaki moral değerlerine sahip, bedensel, zihinsel, ve duygusal yönden uyum içinde gelişmiş, bağımsız ve özgür düşünebilen, insan haklarına saygılı nesiller yetiştirebilmek..

Vizyonumuz

"Her çocuk tek ve biriciktir!" sloganından hareketle; öğrencilerimizi, ilgi,istidat ve yetenekleri doğrultusunda gerekli bilgi, beceri ve davranışları kazandırarak onları bir üst eğitim kurumuna ve hayata hazırlamak vizyonumuzu oluşturur.

Kırca İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Sultandağı
Okulun Telefonu: (272) 656 18 24
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Kırca Kasabası
Okulun Web Adresi:
http://kircaioosultandagi.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: kio439733@hotmail.com - 439733@meb.k12.tr
Okulun Ulaşım Bilgileri: Kırca kasabası Afyonkarahisar - Konya karayolundan 2-3 km. daha içerdedir. Ayrıca Sultandağı ilçe merkezindende Kırca kasabasına ulaşılabilir.
Sultandağı'na ulaşım Afyonkarahisar - Akşehir arasında çalışan "Güven Akşehir" otobüs firmasının araçlarıyla gerçekleşmektedir. Afyonkarahisar otobüs terminaliyle, Akşehir merkezdeki yazıhane arasında çalışan bu otobüsler Sultandağı ilçe merkezinden geçmektedir. Sultandağı'ndan da Kırca Belediyesi araçlarıyla kasabaya ulaşım mümkündür.
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Kırca İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız