kavak yelleri fanclub...

Pelin Vildan Karahan
Pelin Vildan Karahan, 6 Ekim 1984, Ankara doğumlu.küçüklüğünde bi ara İzmir'in bir ilçesinde yaşamış sonra yeniden Ankara'ya dönmüş Üniversite sırasında da Eskişehirde turizm otelcilik okumuştur.Başından bugüne ne oyunculuk nede sanatın herhangi bir kolu ile ilgili hiçbir merakı,çalışması yada altyapısı olmadığı halde Üniversite yıllarında televizyon dünyanın içine girmeyi tek amaç edinmiş ve İstanbula gitmiştir. Reklam çekimleriyle başladığı oyunculuğa Kavak Yelleri dizisiyle devam etti. Kavak Yelleri'nden önce, Demirdöküm, Coca Cola Light , Ülker Royal Golf ,Kit Kat , Molped ve Carrefour reklamlarında oynamıştır.

Kendisinin çok bakımlı bir genç kız olmasına rağmen canlandırdığı Aslı karakterinin erkek gibi bir kız olduğunu belirten Karahan, "Dizide ergenliği atlatmaya çalışan ve Deniz’e büyük bir aşkla bağlanan Aslı’yı canlandırıyorum. Ben genç kızlık yıllarımda birini beğendiğimde direk söylerdim ama Aslı söyleyemiyor. Aslı gerçekten ilginç bir karakter, onu canlandırmak benim için farklı bir deneyim olacak " Ankara'da doğan Pelin ortaokula kadar İzmir Ödemiş'te daha sonra Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesinde eğitimine devam etti. Eskişehir'de turizm otelcilik okuduktan sonra reklam çekimleriyle kendisini tanıdık. Annesinin giyim tasarım işiyle uğraşmasından olsa gerek iyi giyinirmiş.

İBRAHİM KENDİRCİ

13 Temmuz 1986 Gaziantep doğumlu İbrahim Kendirci ilk ve orta eğitimini Antalya'da gördü.2005 yılında "İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı"Tiyatro Bölümü'ne girdi.Şu an 3.sınıfta öğrenimini sürdürmektedir.En son bir Osman Sınav yapımı olan "Pars:Kiraz Operasyonu" adlı sinema filminde oynadı. Bu onun ilk uzun metraj denemesiydi.
burcu:yengeç
caramio ve türk telekom reklamlarında oynadı

Dağhan Külegeç

18 Ekim 1978 doğumlu olan külegeç, GAG , A Takımı gibi programlarda yardımcı yönetmenlik , reji asistanlığı yaptı. S'nek TV 'de Over Game programını hazırlayıp sundu. Kısa skeçler halinde hazırlanan Püf Noktası projesinde yer aldı. Lise Defteri ' nde Serhat , Hırsız Polis ' te Jilet karakterini canlandırdı. Kavak Yelleri adlı dizide Efe karakteri ile başrol oynuyor ve şöhreti yakaladı.

Aslı Enver (23 yaşında): Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan ve şu anda Haliç Üniversitesi’nin tiyatro bölümünde eğitimine devam eden Aslı Enver, dizide canlandırdığı Mine karakteri hakkında şunları söylüyor: "Almanya’dan Türkiye’ye getirilmiş bir kız. Kasaba gibi bir yere geliyor ve Deniz’i kendine aşık ediyor. Mine erkekleri kullanarak bir şeyler yapmak istiyor. Kendine göre haklı sebepleri var. Ben de 12 yaşıma kadar İngiltere’de yaşadım. Mine karakteri bana zıt olmasına rağmen bazı benzer yönlerimiz de yok değil." Genç oyuncu daha önce Hayat Bilgisi Dizisinde, Yapı Kredi, Lescon ve Molped reklamlarında rol almış.