Karaköy İlköğretim Okulu Bilgileri Pazaryeri Bilecik

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Bilecik'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Bilecik Pazaryeri'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Bilecik Pazaryeri'deki İlköğretim Okulları - Karaköy İlköğretim Okulu Tanıtımı - Karaköy İlköğretim Okulu Resimleri - Karaköy İlköğretim Okulu Hakkında

Okulun Adı:

Okulumuz adını bulunduğun köyün isminden almıştır.Okulumuzun adı Karaköy İlköğretim Okulu'dur.

Okulun Yapımı:

Karaköy köyünde 1928 yılından beri okul vardır.1942 yılında okul binası yanınca, eski okul binasının yapımına başlanmıştır.
1945 yılında eski okul binası tamamlanarak eğitim ve öğretime başlamıştır.Bu okulda 1987 yılına kadar eğitim ve öğretime devam edildikten sonra 1987 yılında şimdiki okul binamıza taşınılmıştır. Eski okul 2002 yılına kadar lojman olarak kullanılmakta olup.2002 yılı Nisan ayında kullanılamayacak seviye geldiği için yıkılmıştır. Yerine Spor alanı inşa edilmiştir.

VİZYON
Karaköy İlköğretim Okulu olarak öğrencilerimizi Atatürkçü, çağdaş, yaşadığı çevreye duyarlı, vatan ve millet sevgisini özümseyen, ailesine ve ülkesine katkıda bulunmaya istekli birer birey olarak yetiştirmektir.
MİSYON
Toplumsal sorumluluk ilkesiyle, her çocuğun içindeki değerleri ortaya çıkaran, kendini ifade etme yeteneğine sahip, araştıran ve değerlendiren, milli değerlere sahip insanları topluma kazandıran bir kurum olmaktır.
Karaköy İlköğretim Okulu Bilecik Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karaköy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karaköy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karaköy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karaköy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KARAKÖY İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Karaköy ilköğretim Okulu Pazaryeri/Bilecik

Telefon Numarası: 2283853284

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
BİLECİK - PAZARYERİ - Karaköy İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz -
www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.