Kapak Laflar Kısa Kapak Nickler

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Kapak Laflar

Arkanı donmeyi başarabildigin ruzgara, Yuzunu donduğunde nefesin kesilecek!..

Haketmeyen sevgilinin ugruna, Göze aldığın eziyet ve çektiğin Sabır; en sonunda elinden, varolan sevgini de alır.. Gençliğinide..!

Kimse bize hikaye anlatmasın… Biz Çocukken de masal dinlemezdik..! Seviliyorsak gurur duyarız.. Sevilmiyorsak da saygı duyarız…

Hani çok fazla su verince ölürmüş ya çiçekler, Birine de çok sevgi verince bırakıp gidiyormuş meğer…

Döndüm bi an geçmişi anımsadım canın çok acıdı.. Ama nafile Geçmiş olsun lafı binlerce defa kulağimda yankılanır…

Suskunluğuma bakıp da seni unuttum sanma,şu dünyada özlediğim biri varsa oda sensin bil istedim. Yanımda olmasan bile kelbimde hep benimlesin.Çünkü sen Unutulmayacak kadar değerlisin…

Ne Sevgiye Sınır ne de DostLuğa Fiat bicmedik biz Sevdayı Cepte DeğiL Aşkı Yürekte aradık.

Anlamı Yok Doğan Her güne kahretmek Bu cocuk Sensiz Yapamadı AFFET

Sen Benim Hem var oluşum ; Hemde Yok Oluşumsun ayrıca Sebebimsin .

Kimse ßir $ey İma £tmesin, Kinim Varsa Suratıma Kus, Kusamıosan Sus.!!

Özür dilemek basittir, kalp kırmak da öyle..Ama ikisi arasındaki enerji çok farklıdır; biri fetheder, diğeri zulmeder.

Eski sevgilimle barışınca,Kaldığımız yerden değil,Kandığımız yerden devam ederiz ancak.

Erkek senin gibi manitam olsun 10 milyar borcum olsun bee.. Kız : napayım ben seni o kadar borçla gerizekalı.

Laftan anlamayan insanların üstüne basıp Bak Üstüne basa basa söylüyorum diyesim var

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat.

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun

bırakıp giden bir gun dönmek ister... bırak dönsün ne kaybettiğini görsün…

Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş

Vazgeçiyorum.. Sıkıldım artık bu düzenbazlıktan, bu sevgi nedir bilmez insanlardan

Son düzenleyen: Moderatör: