Kadir doğulu ile kenan doğulu kardeşmi?

Sponsorlu Bağlantılar
kadir doğulu ile kenan doğulu kardeş mi

Kadir (28) ve Kemal Doğulu (31) kardeşler… Birçok kişi onların ismini Kadir Doğulu’nun Hande Yener’le yaşadığı aşktan sonra duydu. Ama işin aslı öyle değil. Doğulu Kardeşler 10 yılı aşkın süredir aralıksız çalışıyor. Kemal Doğulu, Hande Yener’den Demet Akalın’a pek çok kişinin imaj danışmanlığını yapıyor. Klip ve fotoğraf çekiyor. Kardeşi Kadir Doğulu’nun bir menajerlik şirketi var. Aynı zamanda yeni bir diziye hazırlanıyor ve son günlerin popüler mekanı Piyasa’yı işletiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
E

eda ece

buna inanamiyorum .kac yildir onlari birlikde goruyorum.ama onlarin kardes olduklarini simdi oyrendim.ama bunuda soyluyum.kadir dogulu kenan doguludan cok yakisiqli.

K

Kayıtsız Üye

insan bu kadar yakışıklı olabilir kadir doğulu bu arada eda ece ile çok yakışıyorsunuz sizleri çokkkk seviyorummm.....

E

esma ......

ya yukarıda kenan doğulu yazıyo ama aşağıda açıklamada kemal doğulu yazıyo bi şey anlamadım :D

K

Kayıtsız Üye

kadir doğulu, kemal doğulu, ozan doğulu ve kenan doğulu'nun dördününde kardeş olduğunu sanıyordum :)

K

Kayıtsız Üye

Yeni öğrendim. Zaten benziyorlar. Kenan doğulu ozan doğulu amca oğullarımı yoksa onada bakam!

K

Kayıtsız Üye

insanların bir yere ulaşmak için çaba göstermesi bu çabanın da çokça insana ulaşması güzel bir örnek iki insanı iki kardeşi de takdir ediyorum ..... BUSE (19)