Jilet Sözler 2018

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Kısa Jilet Sözler Yeni

Sarıyorum sen diye şimdi boş şişeleri Adresimi sorarsan meyhane köşeleri Öylesine dertliyim, öylesine kederli Sayende yuvam oldu, meyhane köşeleri..

Hatırla, bir adam diyordun hatırla,ömür boyu sevsin beni ömür boyu,İşte o deli, işte o çılgın, işte o adam benim.Çünkü ben,Çünkü ben aşkı ölümsüz bilenlerdenim.

ALLAH yadımcım olsun derdime derman bulsun laf aramızda kalsın ben hırsızım arkadaş cıkmaz bir yola sapmışım kendimi ceza evinde bulmuşum devlet paramı geri verdi tekrar yoluna cıkacaksın dedi ben okumadım hırsız oldum sevgilim okudu avukat oldu hakim bana 10 sene verdi sevgilim durdi bana bakti hırsızlık macerası burda sona erdi arkadaş

Dostluğum kalkandır,namerdin kılıcına..,Sevdam,meskendir mem u zin aşkına,Sevgim cacandır,heval aşkına..Bu yürek fedadır,sevgiliyi unutmayana..

Kim Bu gözlerindeki yabancı yaralar beni yüreğimden Hani ben olacaktım yalancı başının tacı..

Pişman değiliz Belki de memnun gideriz bir dilberin endamına meftun gideriz leylamızı kaç yıl aradık yok yine yok gel görki cihandan yine meftun..

Canda isyan,Tende isyan Nefeste İsyan Bağrımda Bir gül açmış kokusuna isyan..

Mevlam Güzel yaratmışsa yal demedi alemi yakacasan beni yak yakma bütün alemi..