İzmirde Bulunan Çocuk Esirgeme Yuvalarının Telefonları

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Urla Barbaros Çocuk Sitesi - çocuk esirgeme yuvası - sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumları

İZMİR
Buca Şehit Astgm. A.D.Çocuk Yuvası (7-12)
Şirinkapı Mah. 1073 Sk. No:2 Evka I. Buca/İzmir
0232.4408874

İZMİR
Karşıyaka Çocuk Yuvası (0-12)
1850 Sk. No:2
Karşıyaka, İzmir
0232.3817112

İZMİR
Urla Barbaros Çocuk Sitesi (0-18)
Barbaros köyü
Urla, İzmir 35437
0232.7728215

İzmir Hatay 80.Yıl Çocuk Yuvası (7-12)
Hasan Tahsin Cad. No:149 Basınsitesi
0232.2439067 2440079

M

Muazzez çelik

Yardıma ihtiyacı olan bir ailenin kızı çocuğu yurt da vermek istiyorum bunun için gerekli

K

Kayıtsız Üye

Merhaba. İzmir-Çİğli İmkb MTAL 11. sınıf öğrencisiyim. biz okulun tiyatro ekibiyiz. yıl sonunda bir çocuk oyunu sergiliycez. Müsadeniz olursa yurdunuza gelip çocuklar için bu gösteriyi sergilemek istiyoruz. Bir şey talep etmiyoruz. sadece çocukların keyif alması için gelmek istiyoruz :) Teşekkürler.

G

GamzeT

Çocukları ziyaret etmek onlarla vakit geçirmek oyunlar oynamak istiyorum biraz olsun mutlu olmalarını istiyorum ziyaret saatlerinizi öğrenebilir miyim ?

D

Dalmeva101

Merhabalar ben izmir buca zübeyde hanım mesleki ve teknik anadolu lisesi 11.sınıf Hasta ve yaşlı bakımı bölümü öğrencisiyim.
Bizim okulumuzda 7-8 kişilik bit satranç ve scrabble oyun takımızı var eğer sizin için uygunsa ve müsadeniz olursa gelip çocuklarla 1-2 saat çocuklarla vakit geçirmek istiyoruz.Amacımız onları mutlu edio bişeyler paylaşıp keyifli dakikalar geçirmelerini sağlamak istiyoruz izniniz olursa çok memnun oluruz.
NOT:Kurs öğretmenimiz ile birlikte gelicez.