işte hacker olma fırsatı-uplink hacker elite(simulasyon)

Siraç

Yönetici
Admin
Editör

Uplink Hacker Elite, bir hacker simulasyonudur gerçek dünyadaki hackerların kullandığı yöntemleri kullanarak size verilen görevleri yapıyorsunuz,sistemlere yetkisiz girişler,okul kayıtlarını değiştirme,suçluların suçlarını silme,bankalara girerek para aktarma,sistemleri çökertme ve bilgi çalma saymakla bitmiyor daha bir sürü şey hatta yaşayan bir insanı sosyal güvenlik veritabanını hackleyerek ölmüş gibi bile gösterebiliyorsunuz
ben hiç anlamam diyenler korkmasın onlar size nasıl yapacağınızı öğretiyorlar, peki onlar kim onlar;
Uplink şirketinin yetkilileri siz bu oyunda uplink adına kayıtlı bir ajansınız

Nedir Bu Oyun Nasıl Oynanır..
Hacker Simulasyonu Oyuna Girdiğimizde Kendimizi Hacker Olma Yolunda İlerleteceğimiz Karakterimizi Yaratıyoruz..tutorialı ve Başlangıç Görevlerini Yaparak Oyunu Biraz Mantık Olarak Öğreniyoruz..
Oyunda Görevler Alarak Sistemlere Giriyoruz Banka Hesaplarına Giriş Yapıp Dünyaca Ünlü Sistemlere Virus Bulaştırabiliyoruz..Tabi Bunları Hızlı ve Seri Bir Şekilde Yapmanız Gerekiyor..Paranız Çoğaldıkça Yeni Sistemler Alarak Gücünüze Güç Katıyorsunuz..
Dikkat Etmeniz Gereken Şey Sistemden Çıkarken Log Kayıtlarını Silmeniz Yoksa Yakalanırsınız..

uplink windows demo indir
uplink linux demo indir
uplink mac demo indir

oyundaki bugları gidermek için aşağıdaki ,işletim sisteminize uyan yamayı da indirip yükleyin
1.54 patch windows
1.54 patch linux

screenshots

uplinkle ilgili skinler modlar ve tutorialler için tıkla

oyunu öğrenebilmek için tutorialle başlayacaksınız oyuna girince otomatik açılır zaten orada size tıklamanız gereken yerleri yanıp sönerek gösterecektir,tutorialı anlamaya çalışın

bu başlık altında ben yardımcı olmaya çalışıcam, yapamadığınız veya anlamadığınız görevler olursa yardım ederim bu başlık altında sorabilirsiniz

kolay gelsin